Project co-financed by

Простий путівник для фокусу тіла та розуму, заряду енергії та мотивації, боротьби з стресами, депресіями та ефективного прийняття рішень.

Розум

 

 

Правило 80/20. Намагаємось виокремити з нашого робочого процесу та завдань ті 20%, які приносять нам 80% усього результату. Фокусуємось на них. На початку виписуємо собі ці пункти, аби не забути і зберегти концентрацію.

Фокусуємось на важливому. Применшуємо вплив неважливих елементів, які засмічують нас, а не концентрують. Пріоритизуємо завдання як щоденні, так і тижневі та місячні та виділяємо їм найбільше нашого часу.

Знайте результат ще перед початком. Вміння визначати наслідок допомагає оптимізувати наш час та оцінювати розумові ресурси, які ми витратимо.

Заведіть “Сховище ідей”. Починайте писати цю книгу відразу. Це те місце, яке збиратиме усі ваші напрацювання та думки, які можуть виникнути під час обіду чи ранкової пробіжки.

Не приймайте банальних рішень. Що одягнути чи що попоїсти – це не ті питання, які потребують вашого обдумування чи часу на прийняття рішення.

Вчіться ігнорувати. Як людей, як оточення, як шум чи щось інше. Увійдіть у потік та “їбаште невпинно”.

Робіть драфти. У вас ніколи не вийде щось з першого разу. Важко редагувати пустий аркуш паперу, тому у будь-якій справі не забудьте накидати кілька пунктів відразу, а тоді редагувати наявне, або взагалі – вийти на щось асболютно нове.

Технології

 

 

Обмеж відповіді на мейли. Перевіряй пошту вранці та ввечері. Не більше двох разів на день. Не витрачай більше ніж півгодини на це. Відповідь на один імейл – хвилина часу, якщо більше, то не поспішай з відповіддю. Пропусти його та повернись згодом.

Вимкни нагадування. Не відповідайте на рутину, вона крадуть ваш час. Якщо це не критично, то вам напишуть листа – якщо критично, то перетелефонують ще раз і тоді варто підняти трубку. Критично важливо не “випасти” з робочого потоку.

Використовуй шорткати. Більшість банальних функцій виконуються комбінацією клавіш, які не крадуть у тебе час. Розпочни з базових операцій та перейди до тих програм, якими найчастіше користуєшся.

Графік

 

 

Почни з простого. Робіть їх відразу. Коли ви закінчите з найпростішими це зарядить мотивацією для виконання складніших завдань.

Пріоритизуйте 1 річ. Ставте собі одне мега-важливе до виконання завдання і таким чином кожного дня підніматимитесь на 1 сходинку розвитку. Це систематизує ваші буденні речі і ви їх виконуватиме автоматично, не затрачаючи більше часу, ніж потрібно.

Жодних зустрічей, якщо вони не важливі. Не витрачайте час на переливання з пустого у порожнє. Особисті зустрічі потрібні для прийняття надважливих рішень. Все решта можна робити за допомогою пошти.

Лайфхаки

 

 

Не можеш занотувати – запиши на диктофон. Увімкнути диктофон – це 5 секунд, пожертвуйте ними, але не втратьте думку. Вони вам можуть знадобитись у майбутньому.

Візуалізуй свій кінцевий продукт. Тримайте в голові цю картинку постійно і тоді ви швидше до неї дійдете, втілите її у реальність, або ж перевершите її.

Будуй майндмепи. Намалюйте майднмеп, візуалізуйте проблему і ви побачите коридор для рішення. Усе просто, не бійтесь малювати ваші думки та ідеї, навпаки – візуалізуй ціль, яку волієш досягнути.

CALL NOW
+
Чекаю дзвінка!