Project co-financed by

     У нас часто запитують, хто працює у коворкінгу #startupdepot. Щотижня ми ділитимемось з вами історіями наших резидентів та членів команди Startup Depot. Розповідатимемо про їх таланти, захоплення, шалені ідеї та мрії. Чому? Бо вони – чудові, вони надихають. Це наша маленька #sdfamilyНаш сьогоднішній герой – Дмитро Пришляк – розробник програмного забезпечення у німецькій компанії Gerhard Schubert GmbH.

Охарактеризуй себе чотирма словами

     Навіть не знаю, це дуже важко, веселий, може, організований, люблю порядок і контроль.

 

Звідки ти?

     Сам я з Львівської області, села Скелівка. У нас пам’ятник Швейку є, і тут проходить маршрут «Шляхами бравого вояка Швейка». За розповідями у книжці Гашека, біля нашого ставка Швейк потрапив у полон до своїх, коли переодягнувся у форму російського полоненого.

 

Які у тебе захоплення?

     Сноуборд, вєлік, їздити кудись, мандрувати.

 

Чим зараз займаєшся?

     Зараз працюю розробником програмного забезпечення для німецької компанії Gerhard Schubert GmbH. Фірма Gerhard Schubert розробляє і випускає універсальні пакувальні машини для продукції різних галузей. Ми вважаємося в них першими девелоперами з України.

 

Чому коворкінг – це круто? Розкажи про свій досвід в Startup Depot

     Працюю в Startup Depot вже більше року, за той час тут і роботу встиг поміняти. Раніше працював вдома, але вирішив, що більше не можу працювати так, нема з ким поговорити, постійно відволікаюся на побутові справи. А тут робоча атмосфера, дуже подобається те, що є з ким поговорити. Коворкінг – це, перш за все, люди. А тут класні люди, а ще плюс Інтернет нормальний.

 

Улюблені книги та фільми, які можеш порадити усім

     Улюблені фільми, які раджу подивитись – «Інтерстеллар» та «Капітан Фантастік», а з останніх прочитаних книг сподобалась «Який чудесний світ новий!» Олдоса Гакслі, люблю антиутопії.

 

  Забронюй собі робоче місце в один клік!

CALL NOW
+
Чекаю дзвінка!