+38 (063) 874 80 25

Студентська стартап школа у Львові дійшла до свого екватору, учасники перейшли до створення власних продуктів і незабаром десятка найкращих боротиметься за перемогу та грошовий приз.

Школа організована спільно Львівським центром Інновацій та організацією Польська Допомога незабаром вийде на фінішну пряму. З-понад трьохсот зареєстрованих учасників програми сформувалось 20 команд та проектів, які боротимуться за перемогу та фінансовий подарунок для подальшого розвитку свого продукту.

Проекти вражають своєї складністю та амбіційністю, а з кількома засновниками цих стартапів нам вдалось поспілкуватись детальніше.

SAMB. Двадцятирічний студент Львівської політехніки Назар Лялька планує революцію у сфері платіжних систем. Він довгий час підпрацював кельнером у кільканадцятьох закладах громадського харчування у Львові і побачив у них спільну проблему – їхні платіжні системи були задорогі, не оптимізовували робочий процес, не контролювали витрати та закупку товарів.

Рішення, яке запропонував Назар досить просте – мобільний додаток, який будь-хто може встановити на свій ґаджет і який контролюватиме не лише проплати товарів, а й збиратиме данні по використаних продуктах та надсилатиме данні постачальникам про те, що пора завезти новий товар.

Саме рішення не лише оптимізовує робочий процес, а й забирає людський фактор і ланцюжка замовлення-доставка, адже продукт хлопця сам контролює коли та скільки потрібно завезти нових продуктів.

Поки стартап студента існує лише на папері, але він вірить що за підтримки від організації Польска Допомога та Львівського центру Інновацій, йому таки вдасться реалізувати свій проект.

ColoriseIt. Констянтин Бєглов уже вісім років, як не студент, але у нього є мрія допомогти іншим людям простіше втілювати свої мрії у реальність. Абсурд? А зовсім ні. Хлопець запропонував унікальне рішення – мобільний додаток базований на рішенні, яке використовують аплікації для занять спортом, а саме система досягнень, дедлайнів, мотивації та рівнів складності.

ColoriseIt розіб’є вашу мрію на кільканадцять стадій, які ви маєте досягати і усе це нагадуватиме формат змагання. На разі проект переюбуває у стадії розробки, тобто незабаром його можна буде побачити у тестовому режимі і спробувати втілити свої мрії у реальність.

Констянтин Бєглов зі своїм проектом не зможе брати участь у фіналі, адже це проти правил. Проте для нього найважливіше було отримати практичний досвід про те, як піднімати інвестиції та робити бізнес на ІТ-продукті.

Lonely Pets. Дев’ятнадцятирічна Богданка Федчишин навчаєтсья на третьому курсі юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка і дуже хоче займатись правовими відносинами у сфері захисту тварин. Саме цей порив надихнув її створити першу у світі соціальну мережу для бездомних тварин.

Це продукт нагадуватиме Інстаграм та Фейсбук, але замість людей там будуть тварини. Особливість у тому, що відвідувачі сайту зможуть або придбати собі чиюсь тваринку, або забрати з притулку. Така соцмережа поєднує разом усі сторони, які задіяні у індустрії домашніх тварин, а також надватиме змогу оформити документи на вашого улюбленця.

Проект поки на стадії розробки, а для повномасштабного запуску потребує багато капіталовкладень, адже має в основі досить складний функціонал, тому дівчина сподівається перемогти на школі та реалізувати свій продукт.

Вже незабаром ми знатимемо імена та проекти усіх переможців Студентської стартап школи, а поки за останніми новинами проекту можна слідкувати на сайті.

Нагадуємо, що програма існує завдяки підтримці Інституту розвитку міст з Кракова, Польського МЗС та організації Польська допомога.





+38 (063) 874 80 25