Project co-financed by

Поговоримо про:
❏ Практичні поради щодо створення особистого бренду;
❏ Методи просування особистого бренду;
❏ Створили, запустили, що далі?

Спікер:
Kris Kosyk — займає посаду віце-президета в компанії SoftServe. Вона відповідальна за операційну успішність розробницьких відділів, що працюють з клієнтами, за планування та успішний запуск різного типу інноваційних ініціатив.

За свою 15-річну кар’єру в компанії, куди вона прийшла в 2003 році на посаду тестера, вона займала посади не лише на областях QA, але також і в управлінні проектами, консалтингу, кризову менеджменті Дизайн офісу та відділу Маркетингу, а також започаткувала відділ Енгейджмент та два року була керівником адміністрації генерального директора компанії. Окрім її поточної ролі в SoftServe, Кріс була співзасновницею салонів Nail Factory та Face Factory, активно займається доброчинними проектами, а також читає лекції та воркшопи з Інновацій, Кризового Менеджменту та Консалтингу.

Нещодавно Кріс завела канал на платформі Телеграм під назвою «Shit I Know🤔», де щодня розповідає про професійні секрети, лайфхаки з особистого росту, та багато іншого. Канал вже налічує більше 5000 підписників.

Обіцяємо цікаву розмову, практичні кейси та круту атмосферу! Ти не можеш це пропусти!

CALL NOW
+
Чекаю дзвінка!