+38 (063) 874 80 25

За кілька місяців організація святкуватиме перший ювілей – 5 років діяльності. Наша команда зібрала найуспішніші реалізовані проекти за цей час.

Інноваційний шлях розвитку Львова було закріплено у двох довгострокових документах міста – Стратегії конкурентоспроможності Львова та у Комплексній стратегії розвитку. Згідно цих документів, Львів вибрав для себе дві основні гілки розвитку – інформаційні технології та туризм.

Якщо останнє легко помітити, прогулюючись вулицями, то успіхи міста у сфері ІТ побачити складніше, але від його впливу залежить чи стане Львів не лише культурною столицею України, а й інформаційних хабом нашої держави, а у перспективі – Центрально-Східної Європи.

Львівський центр інновацій є одним із інструментів реалізації цього плану і у його портфоліо вже є кільканадцять успішних проектів, кілька ми розглянемо детальніше.

ІТ Арена. Найбільша подія у світі технологій в Україні вже втретє відбувається у ці дні у Львові. Львівський центр Інновацій приєднався до конференції на самому початку і є одним із співорганізаторів.

Захід збирає на стадіоні Арена Львів близько двох тисяч учасників з України, Польщі, Білорусії, Молдови та Румунії, а також понад 50 спікерів, серед яких представники Microsoft, IBM, Twitter, Uber, Philips та багато інших.

Команда центру відповідає за організацію виставки технологій (Tech Expo) вироблених або спроектованих в Україні, фінал найбільшої стартап битви (Startup Competition), участь у якій брали понад 120 команд Центрально-Східної Європи. Основне завдання Львівського центру інновацій на конференції – зібрати найкращих спікерів потоку присвяченому бізнесу.

Конференція ще триває, але команда центру вже спрацювала на відмінно, адже їм вдалось запросити одну з перших інвесторок компанії Facebook, мільярдерку, підприємницю та благодійницю Естер Дайсон.

 

 

Стартап школа для студентів. Це унікальний та єдиний в Україні проект, який безкоштовно навчає студентів створювати продукт від ідеї до прототипу. Проект реалізований спільно Львівським центром інновацій, організацією Польська Допомога, Інститутом розвитку міст з Кракова, Польським МЗС та Львівської міською радою.

Цьогоріч він вже стартував. Першою темою стало найважливіше у стартапі – формування ідеї. Лектором став успішний львівський підприємець, засновник компанії Brainify, Богдан Гнатковський. Лекції проходитимуть у двох вишах – Львівському національному університеті ім. І. Франка та Національному університеті Львівська Політехніка.

Лекторами та менторами програми будуть маркетолог компанії Stanfy, яка базується у Сан-Франциско, Богдан Янатьєв, засновник стартапу Preenster, який підняв понад 500 тисяч доларів інвестицій, Павло Кузнєцов, бізнес-аналітик компанії ЕЛЕКС Оксана Крикун та багато інших.

Минулого року школу пройшли понад 350 студентів, цьогоріч організатори планують щонайменше повторити цей результат.

Стартап школа. Один з перших проектів Львівського центру інновацій. Це навчальна програма для стартапів на ранній стадії, які перебувають на стадії валідації своїх ідей. Школа створена за прикладом американського Y-Combinator, де команди кілька місяців поєднують бізнес-навчання з роботою над продуктом.

Школа мала вже гість випусків та кілька успішних кейсів, серед який проект рішень для «розумного міста» Umuni, який займається оптимізацією витрат енергоресурсів та вже має своїм клієнтом мережу супермаркетів «Рукавчика».

Ще одним успішним проектом школи став проект English Student. Це картки для вивчення англійської мови за різними рівнями і у різних умовах – починаючи від самоосвіти вдома до вивчення в університетах. Продукт легко адаптовується під різні типи та форми навчання.

Зараз команда випустила мобільний додаток, де студенти можуть у режимі онлайн продовжувати навчання, зберігати складні та нові слова у своїх ґаджетах та зберігати тексти.

Учасники школи проходять півторамісячний тренінг, починаючи з перевірки своїх ідей, валідації їх на ринку, створення перших робочих прототипів, маркетингової стратегії, продажів та юридичної підтримки стартапу задля оформлення прав інтелектуальної власності.

Вже на початку нового року команда Львівського центру інновацій запускатиме першу школу діджитал-маркетингу у Львові, щоб виростити нове і готове до роботи із західними ринками покоління маркетологів.

Інновації краще реалізовувати в коворкінгу Startup Depot забронюйте робоче місце





+38 (063) 874 80 25