У нас часто запитують, хто працює у коворкінгу #startupdepot. Щотижня ми публікуватимемо короткі матеріали про наших резидентів. Розповідатимемо про їхні таланти, захоплення, шалені ідеї та мрії. Чому? Бо вони – чудові, вони надихають. Це наша маленька #sdfamily. Наш сьогоднішній герой – Орися Хім’як, PR директор Lviv IT Cluster. Дівчина, від спілкування з якою хочеться творити, змінювати, не нити і йти тільки вперед.
Улюблені книги та фільми, які можеш порадити всім.
Одне з моїх улюблених видавництв – це «Темпора», там завше можна знайти книги для журналістів або ж істориків. Тож дві книги, які мене справді вразили саме від цього видавництва: “Мафіозна держава” Люка Гардінга та «Розмова з Терористами» Піта Тейлора. Остання дуже крута особливо для журналістів чи журналістів-напівкровок, як я. Вона про британського журналіста, котрий 40 років досліджував тероризм і бачив його різні сторони. Дуже сильна і психологічно непросто книга, але це must read. А з професійної літератури можу порадити книжку, що зараз читаю, це «Розквіт PR та занепад реклами» Ел та Лори Райс. Лише половину прочитала, але бачу що книга буде у моєму особистому топі.
Обожнюю фільм «12 розгніваних чоловіків», для мене це приклад бездоганної режисури та акторської гри.
Які в тебе мрії та плани на майбутнє?
Я все ще хотіла б рік прожити і попрацювати за кордоном. Я ніколи не мала плану емігрувати. Я є продуктом totally made in Ukraine і це відображається в моїх життєвих поглядах та цінностях. Маю великі сентименти до цієї країни і міста у якому мешкаю. Тому хотілося б запозичити цікавий досвід або ж якщо ідея просто визріє сама – реалізувати її. Поки виношу у голові ідею одного проекту і хочу вірити, що після одного року закордоном я наберусь мужності втілити ідею у життя. Може звучатиме наївно і трохи по-дитячому, але хотілося б зробити щось для цієї країни і було б гарно, якби моя власна справа допомогла б мені у цьому. Щоб за років 20-30 могла нарікати лише на себе, щоб не було соромно і я могла щиро сказати, що спробувала.
Яку пораду можеш дати іншим?
Не жалійте себе і працюйте більше. А якщо дуже хочеться себе пожаліти – краще підіть на тренування якесь. Спорт вибиває із голови всі непотрібні думки, одразу станете організованими, раціональнішими і, як бонус, отримаєте необхідну дозу ендорфіну.