+38 (063) 874 80 25

Як ви проведете ваш ранок визначає, як ви проведете день. Ми розповімо як максимізувати ранкову рутину задля досягнення феноменальної продуктивності.

Денис Жаданов, СМО однієї з найуспішніших та найвідоміших українських продуктових компаній Readdle склав роудмеп власного ранку, яким користується щоденно, аби перформити на максимальній потужності. Своїм блогом він попередньо поділився на Medium, а ми вибрали для вас найважливіше.

Головне мотто – “Ідеї не варті нічого, все залежить від виконання”, а про те, як з самого ранку налаштуватись на максимально продуктивне виконання поговоримо далі у наших шести кроках.

1.Змініть положення вашого тіла

Щойно ви прокинулись – не залежуйтесь у ліжку. Не прокрастинуйте та не плюйте у стелю. Встаньте, підіть у душ. Приймайте холодний та гарячий душ позмінно, кожну зміну  тридцять секунд і так щонайменше тричі. Така вправа випустить адреналін у вашу кров та повністю пробудить вас.

2. Не перевіряйте ваш телефон чи пошту

Не завантажуйте ваш мозок з самого ранку. Він вам потрібен на максимальних обертах пізніше. Ваше завдання розбудити його, тому не відволікайтесь на соцмережі, дзвінки чи пошту. Все це зачекає.

3. Бігайте

Це найкраща вправа для початку дня. Повірте, це не лише спалить вам калорії чи введе вас у касту “бігунів”, це активує у вашу мозку ті ділянки, які продовжують спати. Пам’ятайте, ваше головне ранкове завдання – розбудити мозок, не навантажити його. Це можна порівняти з прогрівання автівки зимового ранку. Ви прогріваєте усі важливі елементи, аби автівка перформила на максимумі надалі.

4. Їжте

Сніданок – це найважливіший прийом їжі за день. Ваш організм найкраще перетравлює їжу саме вранці, тому не пропускайте сніданки. Вони триматимуть ваш баланс енергії на потрібному рівні до обіду, аби ви змогли виконувати свої завдання, не відволікаючись на звуки голоду зі шлунку.

5. Пишіть

Після пробіжки та активізації ділянок мозку, які ще спали, він почне постійно викидати сотні думок, десятки “а треба зробити” і “вартує не забути”. Запишіть ці думки, посегментуйте їх – це вас дисциплінує, робить системнішим та сконцентрованішим.

6. Плануйте

  • зробіть три списки – виконати, переглянути та на потім;
  • зробіть список НЕ-виконувати;
  • одягніть навушники, аби вас не відволікали люди чи оточення. Класична музика найкраще активізує мозкові хвилі;
  • складіть список ваших досягнень за день, щоб натренувати себе на сприйняття позитивної інформації.

Найпродуктивніші ранки в коворкінгу Startup Depot, забронюйте тестовий-день

+38 (063) 874 80 25