+38 (096) 832 44 60

Уявімо, що Муза прийшла до Вас додому. Вам сяйнула неймовірна ідея, з якою ви терміново побігли до столу, відкрили ноутбук і зрозуміли, що найкраще запивати ідею кавою. Ось ви вже на кухні, шукаєте улюблене горня для натхнення. Але якщо Муза побачить весь цей безлад навкруги? Так неможливо працювати. І ось пройшло півтори години прибирання, ви з горням гордо стоїте посеред кімнати та розумієте, що кава давно скінчилася, проте це дає Вам гарний привід піти в улюблену крамничку купити найголовніше для розвитку ідеї: каву, молоко та печиво. Щоб нічого більше не відволікало вас, правда ж? І ось квартира сяє чистотою, повітря майже альпійське після провітрювання, на столі – запашна кава та гора «Марії», але ось одна прикрість: Муза давно пішла і ви приймаєте рішення закрити ноутбук і почекати іншого слушного моменту.

Чи інший сценарій: Муза підсіла до Вас якраз, коли ви працювали у кав’ярні. Зручні столики, гарний антураж, запашна кава, яку люб’язно приносять усміхнені офіціанти. Поки все йде ідеально. Та разом із п’ятим тістечком, що ви його слухняно купуєте раз на три години, коли зустрічаєтесь поглядом з барістою, Ви абсорбуєте тонну непотрібних, але авжеж захоплюючих історій з життя різних людей, які приходять сюди аж ніяк не за покликом Музи чи безперебійного вай файю. Знайомо?

Так, звичайно, дещо самовпевнено так казати, але Муза була б фрілансером , то натхненний простір для роботи вона б знайшла лише у коворкінгу. І не лише кава, інтернет і зручні робочі місця приваблюють її . Коворкінг – це місце, де не потрібно думати ні про що інше, як про свою ідею.

Цікаве спостереження: сюди не приходять люди, які ненавидять свою роботу. Це простір, який збирає людей, між якими не має конкуренції, але є щось спільне – мотивація працювати над своєю ідеєю.

Хтось цінує тут нетворкінг, а і справді, де ще шукати однодумців та “корисних людей”, як не в коворкінгу? Але інша крута штука полягає в тому, що тут навіть не обов’язково обговорювати з кимось свій проект, або ділитися досвідом. Навіть не спілкуючись, можна заряджатися від людей, які працюють з тобою пліч-о-пліч. Тому що атмосфера коворкінгу – це атмосфера мотивації, енергії, вогнику.

В таких умовах просто неможливо витратити півдня на “очікування музи”. Коворкінг – це творчий простір для однодумців, створений для того, щоб ідеї не губились, а тільки розвивались. Тому хапайте свої ноутбуки, залишайте ті квартири і кав’ярні та приходьте до нас!

+38 (096) 832 44 60