+38 (063) 874 80 25

Традиційно – спекотне літо є сезоном відпусток.
З кожним роком світ стає все глобальнішим. Відпустки не обмежуються спекотним сезонам, а працювати можна віддалено з будь-якого куточку планети. В той сам час, незалежно від погоди, робота потребує уваги та часу;)

Чи задавались ви питанням наскільки ефективно ми здатні працювати в теплі місяці?

У спекотні дні робочі процеси затягуються, ми прагнемо частіших перерв. Альтернативою роботи в стінах офісу хочемо бачити спілкування з друзями на відкритому повітрі.

І на це є вагомі причини.

Підвищення температури негативно впливає на мозкову діяльність. Комфортною для роботи вважається температура 20-22 градуси по Цельсію, а кожен наступний градус понижує  продуктивність на 2%. У 1994 році Джеральд Клор, дослідник в області взаємодії зовнішніх факторів на розумові процеси виявив, що хороша літня погода дезорієнтує та зменшує можливість концентрації. 

Крім цього, влітку з’являється приємна альтернатива офісному життю: прогулянки в парку чи барбекю з друзями. 

То ж що робити, коли працювати все ж необхідно, а теплі літні дні так і манять прогулятись в компанії друзів?

Наші поради:

  • Серйозно підійдіть до планування відпустки, поставте реальні дедлайни та умови, тільки при виконанні яких омріяний відпочинок стане реальним.
  • Створіть комфортні умови праці. Кондиціонер, провітрювання, вентилятори – використовуйте все, що допоможе уникнути задухи в офісі. Свіже повітря дуже важливе в цей період.

В спекотні дні доволі часто можна зустріти фрілансерів з ноутбуками на лавочках у парку чи літніх терасах кав’ярень. Кожному в таку пору хочеться бути ближче до природи та заковтнути хоч трішки свіжого повітря.

Хорошою перевагою влітку є тераса у бізнес-центрів чи хабів, так у Startup Depot можна працювати у зоні внутрішнього подвір’я. Можна облаштувати робоче місце за столиком просто неба, чи придумати новий стартап за кавою на лавочці.

Для найвимогливіших є навіть гамак, який ми вважаємо дуже крутим робочим місцем влітку, оскільки вставати з нього, а отже й відволікатись – зовсім не хочеться. 

Wi-Fi покриття забезпечить стабільну роботу, а розетки та освітлення по території дозволить працювати у вечірній час.

Можливості внутрішнього дворика цим не обмежуються. Не виїжджаючи з міста ви можете організувати барбекю та почілити у післяробочий час. Невелика розрядка не завадить, а тільки підвищить командний дух та мотивацію. Більше того, згідно дослідження Лаури Вандеркам (авторка кількох книг про управління часом та продуктивністю) доведено, що саме такий короткотривалий і частий відпочинок є ефективнішим, ніж місячні відпустки.

Тож запрошуємо до ефективної роботи (та відпочинку) разом з нами.
А щоб забронювати безкоштовний тестовий день тисни тут.

+38 (063) 874 80 25