+38 (096) 832 44 60

У нас часто запитують, хто працює у коворкінгу #startupdepot. Щотижня ми ділитимемось з вами історіями наших резидентів та членів команди Startup Depot. Розповідатимемо про їхні таланти, захоплення, шалені ідеї та мрії. Чому? Бо вони – чудові, вони надихають. Це наша маленька #sdfamily. Сьогодні своєю історією ділиться Діана Полівко – Marketing & PR Manager у Startup Depot.

 

 

Охарактеризуй себе чотирма словами

Енергійна, прямолінійна, прагматична, віддана.

Звідки ти, де навчався?

Народилася я в Тисмениці, потім одразу переїхала в Рівне, але за якийсь час знову повернулася у Тисменицю, маленьке шумне містечко на Івано-Франківщині. Паралельно із звичайною школою, навчалася у школі журналістики при Івано-Франківській спілці журналістів, була ведучою, писала статті, сценарії для радіопередач, знімала передачі для телебачення. Потім переїхала до Львова, де зараз вивчаю міжнародний бізнес у ЛНУ ім. Франка.

Які у тебе захоплення?

Нещодавно загорілася верховою їздою. Зараз не дуже активно цим займаюся, але досі чекаю, поки в мене з’явиться достатньо багато часу на таке захоплення. Крім того періодично з’являються інші хобі, так свого часу я танцювала лінді хоп.

Загалом люблю читати, дивитися фільми, проходити онлайн-курси. А зараз весь свій вільний час я займаюся тим, що шукаю якісь нові можливості, готуюся і подаюся на них, теж таке собі хобі.

Чим зараз займаєшся і як до цього дійшла?

Startup Depot – це одна з перших моїх серйозних робіт. Як я сюди потрапила? Почалося все з того, що я пішла на школу Startup School University Edition, яку вже потім організовувала. Якраз в той час Startup Depot шукав стажерів, я пішла на стажування і три місяці тут стажувалася. Потім звільнилася вакансія, я подалася і якимось чудом потрапила. Тоді мені здавалося це чимось неймовірним. В принципі, так і було, бо це стало дуже хорошим «вікном у новий світ можливостей», як я це називаю. Але, насправді, у житті все так і працює: коли ти робиш якийсь крок вперед, перед тобою відкриваються нові й нові можливості.

У Startup Depot я займаюся тим, що залучаю нових резидентів у коворкінг, працюю маркетологом та PR-менеджером. Крім того долучалася до організації Startup Competition на Lviv IT Arena 2016, була проектним менеджером на Startup School University Edition. Потім почала займатися Lviv Digital Marketing School, ми заснували першу школу маркетингу для спеціалістів у сфері ІТ у Львові. Там я робила все від і до, починаючи від самої ідеї, закінчуючи створенням і реалізацією програми. І взагалі в маленьких компаніях не буває так, щоб ти займався чимось одним. Нас тут всіх можна назвати «людина-оркестр».

Чому коворкінг – це круто?

Коворкінг – це афігенно! Незважаючи на те, що я досить комунікабельна людина, часто вибудувати і підтримувати сталі хороші відносини з новими знайомими досить важко, потрібно постійно комунікувати, підтримувати стосунки. А коли ти приходиш у коворкінг, тут завжди багато людей, і хочеш не хочеш, працюючи разом, зустрічаючись щодня, ви поступово зближуєтесь. Я вже стільки хороших друзів знайшла! Всі вони мене підтримують і в професійному, і в особистому плані. Багато з ким ми тут вже як сім’я. До того ж часто приходять нові люди, тому коворкінг – це ще й чудове джерело нових знайомств. І це круто!

Улюблені книги та фільми, які можеш порадити усім

Моя улюблена книга – «Маленький принц», але мені здається, вже багато хто її прочитав. Зараз читаю «Людина в пошуках справжнього сенсу» Франкла, вона також дуже хороша, можна порадити всім. А з фільмів пораджу один дуже специфічний французький фільм 70-х років «Get Out Your Handkerchiefs».

Які в тебе мрії та плани на майбутнє?

У мріях – відкриту своє ранчо з кіньми. А всіма планами поки не дуже хочу ділитись. Лише скажу, що хочу працювати зі стартапами. Планів у мене багато, і сподіваюся, що все вийде у будь-якому випадку, важчим чи легшим шляхом.

Яку пораду можеш дати іншим?

Не накручувати себе через різні дрібниці.

 

Ідеї краще реалізовувати в коворкінгу Startup Depot, забронюйте тестовий-день

+38 (096) 832 44 60