+38 (096) 832 44 60

Історія про команду-переможець Студентської стартап-школи – Друге життя.

Вікторія Євлах та Оля Станішевська завжди цікавились туризмом. Ходили в гори, їздили містами України, полюбляли ходити на екскурсії і навіть пройшли курси екскурсоводів, аби самотужки водити людей за собою. Ще досі студентки вони вже почали працювати у туристичних агенціях Львова і рекомендують людям, де провести вихідні чи відпустки. Проте їх завжди цікавила соціальна складова, а саме безхатченки, яким вони всіляко допомагали одяг, їжею, речами та часом проведеним у соціальних центрах реабілітації.

Обидві їхні життєві історії надихнули їх створити стартап, який би допоміг як безхатькам так і місту, як львівському туризму, так і вирішенню місцевих соціальних проблем. Оля та Вікторія заснували проект Друге життя, який навчає безхатьків мистецтву екскурсій і забезпечує їх роботою від турфірм.

«Зараз є тренд такого треш-туризму у світі, по начебто небезпечним, покинутим кварталам. Це дуже популярно і дорого коштує, адже не усі можуть провести круту екскурсію такими місцями. На жаль, безхатьки часто виживають у таких локаціях, тому наш проект хоче відродити дві частини – як безхатченків так і ці «покинуті» локації», – розповідає одна із засновниць проекту Оля.

Робота стартапу розбивається на кілька етапів. Спочатку соціальна адаптація та пошук кандидатів у центрах соціальної реабілітації, на кшталт Оселі чи Центру інтегральної опіки.

Другий етап – курси екскурсоводів, а третій – робота за контрактами на турфірми.

«Таким чином ми вирішуватимемо соціальні пробелми міста, розвиватимемо нові напрямки туризму, а зароблені кошти від відсотків з кожної екскурсії ми вкладатимемо на масштабування проекту по Україні», – додає Вікторія Євлах.

На разі дівчата пройшли курси з маркетингу у Києво-Могилянській бізнес-школі, як подарунок від організації Польська допомога. Нові знання вони втілюватимуть задля популяризації ідеї у масах і паралельно працюватимуть із закладами соціальної реабілітації, аби почати роботу з майбутніми екскурсоводами.

Нагадуємо, що програма студентської школи для стартапів існує завдяки підтримці Інституту розвитку міст з Кракова, Польського МЗС та організації Польська допомога.
Працюй разом з Вікторією в коворкінгу Startup Depot забронюй робоче місце

+38 (096) 832 44 60