+38 (063) 874 80 25

У нас часто запитують, хто працює у коворкінгу #startupdepot. Щотижня ми ділитимемось з вами історіями наших резидентів та членів команди Startup Depot. Розповідатимемо про їхні таланти, захоплення, шалені ідеї та мрії. Чому? Бо вони – чудові, вони надихають. Це наша маленька #sdfamily. Наш сьогоднішній герой – Богдан Качмар – розробник ігор.

 

 

Охарактеризуй себе чотирма словами

Я б сказав, що я веселий, спортивний, працьовитий і щасливий.

Звідки ти, де навчався?

Я зі Львова, навчався у Львівському фізико-математичному ліцеї, потім закінчив бакалаврат на факультеті прикладної математики Львівського університету Франка. На магістратуру поїхав по стипендії Fulbright в Америку, вивчав Interactive Media and Game Development у Worcester Polytechnic Institute (WPI), штат Массачусетс.

Які у тебе захоплення?

У вільний час займаюся спортом: регулярно граю в бадмінтон, а віднедавна ходжу на скелелазіння, подорожую, спілкуюся з людьми, стараюся бути більш відкритим у своїх поглядах, саморозвиваюся.

Чим зараз займаєшся і як до цього дійшов?

Почав я ще з Малої академії наук, де навчався на напрямі мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми, у 10-11 класах здобував там перемогу. Під час навчання в університеті Франка вже почав працювати – робити ігри part-time, кілька годин у день. Коли навчався в Штатах займався різними фріланс проектами. Останні два роки працюю full-time на швейцарський стартап Tomplay, який займається розробкою інтерактивних нот, пишу на Unity. Дуже задоволений з того всього.

Чому коворкінг – це круто? Розкажи про свій досвід у Startup Depot

Історія про те, як я потрапив у Startup Depot досить проста: десь пів року тому я знайшов два проекти та команду з двох людей. Потрібно було швидко знайти місце, щоб посадити їх за комп’ютери. Тоді я почав гуглити в пошуках такого місця і натрапив на Startup Depot, де якраз знайшлася вільна кімнатка. Коворкінг подобається тим, що тут завжди можна вийти на кухню попити чаю та поговорити з кимось, розвіятись, така собі соціалізація.

Улюблені книги та фільми, які можеш порадити усім

Книги не можу порадити, бо я читаю тільки технічну літературу. Я щодо фільмів, от якраз сьогодні тут на кухні обговорювали з іншими дуже класний фільм – The Bucket List (українською переклали «Поки не зіграв в ящик»), подивіться обов’язково!

Які в тебе мрії та плани на майбутнє?

Моя мрія – організувати все якось так, щоб гроші самі припливали, а я тим часом подорожував би, розвивався, знайомився з новими людьми і займався спортом. Як і кожен розробник ігор, хочу зробити свою гру, яка заробила б мільйони доларів. Але ще не починаю, бо поки немає такої сильної ідеї, якою я б загорівся, і багато натхнення почати працювати безплатно. Також через кілька років думаю створити свою аутсорс компанію. А ще планую багато подорожувати.

Яку пораду можеш дати іншим?

Треба більше працювати, більше часу виділяти на роботу, на саморозвиток, і це приводить до хороших результатів. А хто нічого не робить, той нічого і не має. Потрібно працювати, а не нити, що в нас у країні все погано.

 

  Забронюй собі робоче місце в один клік!

+38 (063) 874 80 25