Project co-financed by

У нас часто запитують, хто працює у коворкінгу #startupdepot. Щотижня ми ділитимемось з вами історіями наших резидентів та членів команди Startup Depot. Розповідатимемо про їхні таланти, захоплення, шалені ідеї та мрії. Чому? Бо вони – чудові, вони надихають. Це наша маленька #sdfamily. Наш сьогоднішній герой – Володя Карплюк – Senior Mobile Software Engineer у Devabit.

 

 

Охарактеризуй себе чотирма словами

Великий добрий лінивий троль.

Звідки ти, де навчався?


Зі Львова, навчався тут же – закінчив прикладну математику у Львівській Політехніці.

Які у тебе захоплення?

Подобається подорожувати, на даний час побував у 15-ти країнах. Тягне мене на Північ. Вже катався по Ісландії, “полював” за Північним Сяйвом і заходив в клітку до вовків за Полярним Колом в Норвегії. Мабуть, ще туди повернусь.

Також я є одним з організаторів GDG (Google Developers Group) Lviv і щорічної технічної конференції GDG DevFest Ukraine. За чотири роки ми виросли з 250 до майже 1000 учасників.

Звісно, люблю почитати щось по професії. І на дивані полежати теж люблю.

Чим зараз займаєшся і як до цього дійшов?

Вже більше року працюю в компанії Devabit. Тут розробляю мобільні додатки під iOS, а також експериментую з доповненою і віртуальною реальністю, яка вкотре “встає з колін” вже десь 3-тій раз з 70х-80х років минулого століття. Ця спроба виглядає достатньо таки переконливо. До цього працював 4,5 роки в компанії ViSoft на схожій посаді. Теж мобілки і теж дослідження різних нових девайсів (Google Glass, Google Project Tango, Structure Sensor etc.)

Чому коворкінг – це круто? Розкажи про свій досвід в Startup Depot
.

У коворкінгу зустрічаєш багато цікавих людей, які можуть поділитись своїм досвідом, розповісти щось цікаве. Це як і в професійному плані, так і в повсякденному житті.

В Депо ми з березня 2016. За цей час команда виросла в декілька разів і вже не вміщаємось у опен-спейсі, тому скоро переїжджаємо в нове велике приміщення, яке проектувалось під нас. Теж у Депо.

Бував у Startup Depot ще до того, як почав працювати тут – брав участь у най-найпершій Startup School.

Улюблені книги та фільми, які можеш порадити усім
.

Книги – “Ви звісно ж жартуєте, Містере Фейнман” Річарда Фейнмана, “Фізика майбутнього” Мічіо Кайку;

Фільми – “Ігри розуму”, “Неймовірне життя Уолтера Мітті”, “Інтерстеллар”, “Запах жінки”.

Які в тебе мрії та плани на майбутнє?

Відвідати якомога більше цікавих місць на планеті. І, можливо, поза нею (go-go Elon Musk)

Яку пораду можеш дати іншим?

Будьте чесними і дотримуйтесь правил дорожнього руху.

 

Забронюй собі робоче місце в один клік!