+38 (096) 832 44 6015

Листопад

18:50

Startup Depot

Facilitation Framework

Одна з основних задач бізнес аналітики – спілкуватися з усіма зацікавленими особами у найбільш ефективний спосіб і знаходити рішення навіть в найбільш невизначених та незрозумілих ситуаціях. А бізнес середовище, зазвичай, дуже невизначене та незрозуміле, і тільки досвідчені експерти предметної області хоч щось в тому розуміють. Але їхні знання заховані десь глибоко всередині, і тільки бізнес аналітична магія маже дістати їх та перетворити на рішення.

Фасилітаційний Фреймворк допоможе вам:
❏ захопити ваших клієнтів, допомогти їм відкритися, розказати про свої потреби та знайти рішення своїх проблем, у дуже легкий і простий спосіб;
❏ використати бізнес аналітичні техніки у фасилітованому процесі разом із вашим клієнтом;
❏ використати підхід дизайн мислення для глибшого аналізу першопричин проблем клієнта.

Спікер – Ірина Крючкова (Iryna Kriuchkova)

Ірина – бізнес аналітик з 12-річним досвідом в бізнес аналізі. Працювала переважно в фінансовому домені з великими компаніями та державними організаціями на довготривалих проектах з фіксованим бюджетом. Зараз, на додаток до бізнес
аналітичних задач, займається розвитком бізнес аналітичної компетенції всередині організації, розробляє навчальні програми та проводить тренінги.

Ірина сертифікована як CBAP (Certified Business Analyst Professional), CSPO (Certified Scrum Product Owner), SAFe (Scaled Agile Framework) Agilist.

Також брала участь у відкритті Київського відділення IIBA®, організувала першу BABOK Study Group в Україні. Зараз Ірина є віце-президентом Київського відділення Міжнародного інституту бізнес аналізу (IIBA®).

Забронювати
+38 (096) 832 44 60