+38 (096) 832 44 6004

Вересень

10:29

Startup Depot

Як управляти фінансами?

Впродовж останніх двох років ми повноцінно співпрацюємо з Глобальним фінансовим світом і дізналися багато глобальних тенденцій, те, що відбувається всередині кожної тенденції. У той же час, ми глибоко розвиваємо програмне забезпечення. Завдяки цьому ми розробили тему “Як управляти фінансами”. Ми пройдемо основне розуміння ключових елементів корпоративних фінансів, таких як: дохід, прибуток, витрати, рентабельність інвестицій і т. д. Основна увага приділяється управлінському фінансуванню для бізнесу чи проекту та чіткої різниці між обліковим та фінансовим управлінням. Як додатковий елемент, ми трохи охопимо про “Behavior economic” та про те, як це впливає на наші фінансові рішення.

Доповідачі:

Іван Лешко: Сьогодні я займаю посаду віце-президента з фінансових послуг на SoftServe. У мене більше 14 років досвіду в ІТ-аутсорсингу та 10 років розвитку та управління бізнесом. Протягом останніх 10 років я витрачу місяці кожен рік за кордон. Я працюю з дуже зрілими та розумними людьми із західних компаній, і я багато чому навчився. У 2017 році я випустив свою книгу “Загальне свідомість українською мовою”. Ця книга була написана для того, щоб розвинути більше лідерів в Україні та очолити українську націю ближче до західного світу. Протягом останніх двох років я керую фінансовими службами Vertical в SoftServe. Це дає мені дивовижну здатність працювати і спілкуватися з людьми, які керують глобальною фінансовою системою, і розуміти глобальні тенденції зсередини.

Андрій Канюка: останні два роки я очолюю фінансовий менеджмент для більшої частини бізнесу в компанії SoftServe та роль фінансового партнера Hold. Маю 8 років досвіду роботи в галузі фінансового менеджменту та працюю у великій компанії. Мої професійні навички засновані на побудові фінансових моделей для різних типів проектів та видів угод, управління бюджетом для глобальних компаній та поточного фінансового управління.

Мова: українська

Agenda:
18:30 – 19:00 – Реєстрація
19:00 – 21:00 – майстерня
21:00 – 21:15 – Мережа

Місцезнаходження: Україна, Львів, вул. Весняна, 4

Контакти: yd@startupdepot.lviv.ua | +38 (093) 661 94 55

Забронювати
+38 (096) 832 44 60