+38 (096) 832 44 60

У нас часто запитують, хто працює у коворкінгу #startupdepot. Щотижня ми ділитимемось з вами історіями наших резидентів. Розповідатимемо про їх таланти, хоббі, шалені ідеї та мрії. Чому? Бо вони чудові, вони-надихають. Це наша маленька #sdfamily

Перша історія зі засновницею ФЛЯММА – студія пошиття одягу – Василиною уже готова. Enjoy!

Мене звати Василина Веселовська. Весела, ідейна, щаслива та творча! Живу та працюю у Львові. Засновниця студії пошиття одягу – ФЛЯММА!
Багато хто запитує, чому ФЛЯММА, що це означає? У словнику львівської говірки флямма означає дівчина. Хто ще, як не дівчата, знають толк у модних речах та фешн-трендах.

 

У мене була мрія та мета навчитись шити одяг і ось уже протягом чотирьох років я шию, створюю щось нове, реалізовую творчі задуми та ідеї. Думала, що це хоббі, а воно стало основною та улюбленою справою.

 

У мене з’явилась чудова можливість працювати над красивим одягом, креативними проектами знайомитись з цікавими людьми. На сьогодні у ФЛЯММА можна замовити індивідуальне пошиття жіночого одягу, корпоративного одягу та івент-продукцію.

 

ФЛЯММА працює у крутому та затишному коворкінгу Startup Depot (вул. Весняна, 4). Тут дуже привітні та відкриті до допомоги люди. Одного разу потрібно було знайти модель для примікри плаття – 2 хвилини і проблему вирішено.

+38 (096) 832 44 60