+38 (096) 832 44 60

У нас часто запитують, хто працює у коворкінгу #startupdepot. Щотижня ми ділитимемось з вами історіями наших резидентів та членів команди Startup Depot. Розповідатимемо про їх таланти, захоплення, шалені ідеї та мрії. Чому? Бо вони – чудові, вони надихають. Це наша маленька #sdfamily. Сьогодні ми знайомимось з Іриною Особою – менеджером подій у Sartup Depot.

 

Охарактеризуй себе чотирма словами

Смілива, добра, активна, харизматична.

Звідки ти, де навчалась?

Сама я зі Львова, вчилася тут, завжди була тут. Закінчила Академію друкарства, в яку потрапила випадково, вчила спеціальність технологій електронних видань. Не скажу, що там було все так суперцікаво, але, думаю, все таки це один з тих кращих факультетів в УАД. Під час навчання була в організації Institute of Ukrainian Studies – через них почала брати участь у міжнародних проектах.

Які у тебе захоплення?

Загалом я багато подорожую, ще з 2012 року їздила по освітніх проектах, щоб світ побачити. Починала з польського проекту «Майстерня громадської активності», потім брала участь у тренінгах від Європейської комісії, а тоді вже й сама почала планувати подорожі, розробляти маршрути і розповідати людям, як мандрувати дешево. Крім того я займаюся руферством. Дуже довго думала про свій міні-проект, і якось потрапила на екскурсію дахами в рамках «Ніч у Львові». Тоді і виникла ідея створити свій сайт з метою показати людям місто згори. Тепер маю блог Roofland, де виставляю фото та історії дахів, на які мені вдалося потрапити. Планую розробити карту з дахами Львова, щоб люди могли побачити місто з різних точок.

Чим зараз займаєшся і як до цього дійшла?

На посаду івент менеджера також потрапила випадково, і дуже задоволена. Два роки тому багато думала над тим, що хочу робити в житті і заходила на work.ua для пошуку цікавої сфери. От і натрапила на “свою” сферу. Подалась на посаду event manager, спершу працювала в іншій організації, організовувала конференцію Startup Garden. Тоді і дізналася, хто такі стартапери і що це за сфера, а тепер я вже повністю в ній. На Lviv IT Arena відбувався Startup Competition, і через цю конференцію я вийшла на Startup Depot. Пам’ятаю, що тоді ще дуже хотіла на всі події сюди ходити, а тепер дуже рада, що сама тут працюю.

Спочатку займалася Startup Competition, а потім захотілося долучитися і до інших подій. Зараз організовую щомісячні Startup Crash Test-и, StartupLab та інші події у Startup Depot. Це – дуже моє. Завжди знала, що є багато подій, але ніколи не задумувалась, що їх хтось організовує, і яка це велика робота. Але мені вона дуже подобається. Це – перша сфера, яка не набридла мені за півроку.

Чому коворкінг – це круто? Що тобі подобається в Startup Depot?

Ну, наприклад, вчора я познайомилася тут з дизайнеркою, яка дуже допомогла мені в одному проекті. Тут круто, бо ти маєш стільки цікавих знайомств з такими різними людьми. В кожного з них щось своє, якийсь свій проект, їхні історії успіху надихають на роботу. Часто можеш запитати професійну пораду, якщо потрібно. А ще приємно, що ми всі як одна дружня родина. Мені дуже подобається, коли ми всі разом святкуємо тут чийсь День народження чи інші свята. Також подобається, що в нас є своя бібліотека, якою я часто користуюсь і дуже люблю.

Улюблені книги та фільми, які можеш порадити усім.

З книг мені дуже подобаються «Кради як митець» Остіна Клеона і «Маленький принц» Екзюпері, а з фільмів улюблені – «Втеча з Шоушенка» і «Форрест Гамп».

Які в тебе мрії та плани на майбутнє?

Навколосвітня подорож.

 

   

Ідеї краще реалізовувати в коворкінгу Startup Depot забронюйте робоче місце

+38 (096) 832 44 60