+38 (096) 832 44 60

У нас часто запитують, хто працює у коворкінгу #startupdepot. Щотижня ми ділитимемось з вами історіями наших резидентів та членів команди Startup Depot. Розповідатимемо про їхні таланти, захоплення, шалені ідеї та мрії. Чому? Бо вони – чудові, вони надихають. Це наша маленька #sdfamily. Сьогодні своєю історією ділиться Іра Дацишин – Adminitsrator & Community Manager у Startup Depot.

 

1. Охарактеризуй себе чотирма словами.

Щира, комунікабельна, мрійлива, активна.

2. Звідки ти, де навчалася?

Я – затята львів’янка. Народилась і все своє життя живу у Львові. Цього року закінчила факультет «Облік та аудит» Європейського університету, а почала працювати бухгалтером ще на другому курсі.

Я не можу точно відповісти, ким я мріяла бути, коли вросту, адже мої плани змінювались щотижня. Маленькою я багато часу проводила з бабусею. Пам’ятаю, як дорогою на її роботу ми вчили табличку множення. Бабуся в мене бухгалтер – можна сказати, що професію я успадкувала.

3.Чим зараз займаєшся і як до цього дійшла?

Я працювала за професією півтора роки. Врешті в мене є розуміння, який я бухгалтер: я дійсно відповідально ставлюся до грошей. Проте найбільше в роботі мені подобався час проведений з командою – я заряджалась від спілкування, а не сухих розрахунків. Тому я вирішила спробувати себе в іншій сфері, пов’язаній з роботою з людьми. Насамперед мене зацікавила сфера HR. Але на таку позицію компанії очікували від спеціалістів космічний досвід та 2-3 роки стажу, якого мені бракувало.

Я натрапила на вакансію адміністратора в Startup Depot і вирішила, що немає чого сидіти – треба пробувати. Startup Depot став для мене важливим етапом. Пам’ятаю, як під час стажування попередній адміністратор Наталя пояснювала мені, що і як потрібно робити, а я все думала «Боже, як же це можна запам’ятати?». Виявилося, що можна.

Дивно, але раніше мені було важко спілкуватись з незнайомими людьми, це забирало багато енергії. Тому робота адміністратором також була свого роду випробовуванням. Завдяки Startup Depot я щодня зустрічала нових людей і згодом навчилась бути справжньою, почуватись легко з будь-ким. Startup Depot – це місце сили, що притягує тільки гарних людей. Місце кльових резидентів з купою цікавих історій, заради яких не лінь прокидатись зранку і йти на роботу.

Так, я дійсно знаю абсолютно всіх, хто у нас працює. В чому секрет? Просто не бути байдужим. Я щиро цікавлюся людьми, радію і співпереживаю з ними. Мені не важко пригадати ім’я кожного резидента.   

4. Які у тебе захоплення?

З одного боку, люблю проводити час з людьми, а з іншого –  мене тягне на природу, де я відпочиваю душею та маю змогу побути наодинці із собою. Чи то похід в Карпати, чи то виїзд за місто на вихідні – коли я на природі, я в гармонії з собою і  світом.

Звісно, я люблю подорожувати. Та кого зараз цим здивуєш? Не хочу перераховувати, які міста і країни відвідувала. Я просто рада, що не сиджу на місці. Адже кожна мандрівка для мене – нове відкриття себе самого, посування внутрішніх кордонів. Тому подорожувати потрібно і неважливо, як далеко ти заїхав, чи наскільки незвичну країну відвідав.

Поруч із мрійливою, в мені живе ще одна Іра – гіперактивна. Я обожнюю скалодром, дайвінг, роуп-джампінг. На наступний тиждень запланувала політати на пароплані. Маю декілька гарних традицій: кожного Водохреща  ми з друзями стрибаємо в крижану воду і вже восьму весну поспіль я ходжу на прощу до Унева. Цей піший похід протяжністю 70 км триває два дні. Кожен іде в це паломництво із різних причин: хтось з релігійних, а хтось хоче перевірити свої сили. В будь-якому випадку досвід, який набуваєш після двох днів просування в колоні, – безцінний. Ти не рахуєш кілометри, не задумуєшся про відстань. Ти маєш йти в одному ритмі з людьми, які поруч, повинен враховувати їх швидкість, навіть якщо міг би пройти цей шлях набагато швидше. Ти ставиш ціль, переборюєш труднощі, взаємодієш з іншими та врешті досягаєш її.

5.Чому коворкінг – це круто? Розкажи про свій досвід в Startup Depot.

Startup Depot – це мій другий дім. Переживаю за все, що тут відбувається, не просто як робітник, а як людина, що несе відповідальність за цей простір.  В SD кожен може знайти собі те, що шукає: пораду, мету, роботу, людину в команду, новий проект, друга. Робота вдома ніколи не зрівняється з роботою в коворкінгу. Вдома слід відпочивати, в коворкінгу – творити.  

6.Улюблені книги та фільми, які можеш порадити усім

Обожнюю фільми з непередбачуваним сюжетом, коли розгадка якомога довше залишається таємницею. Наприклад, «Острів проклятих» та «Початок». Подобаються і фільми про фокусників: «Ілюзіоніст», «Ілюзія обману», «Престиж». А ще я вічний фанат всіх фільмів про короля Артура, з дитинства захоплює ця легенда.

На рахунок книжок, то модні зараз мотиваційні книжки для мене нудні. Я щиро переконана, що там не навчать де черпати натхнення. Натомість мені подобаються історії про життя, які не завжди із хеппі ендом: «Старий і Море», «Три товариші», «Джейн Ейр». Із новіших книг можу порадити «Століття Якова» українського автора Володимира Лиса.

7.Які в тебе мрії та плани на майбутнє?

Мрій та планів в мене дуже багато. Звісно, хочу вчитися та розвиватися, покращити англійську та опанувати іспанську. Ще б якнайшвидше здати на права та сісти за кермо.

Вірю, що прийде момент, коли я нарешті приділю час малюванню і створю серію урбаністичних пейзажів в червоно-сірих тонах. І так, я мрію подорожувати. Страшенно хочу полетіти в Австралію до кенгуру та коал. Маю ще одну заповітну мрію – хочу обійняти панду, навіть уявляю собі цей момент – має бути чудово.

8.Яку пораду можеш дати іншим?

Вмійте визнавати свої поразки, але не забувайте пишатися своїми перемогами. Цінуйте кожен прожитий день, адже щодня щось чудове обов’язково трапляється з нами.

 

Ідеї краще реалізовувати в коворкінгу Startup Depot

+38 (096) 832 44 60