+38 (096) 832 44 60

Startup Depot – це, свого роду, постачальник спільного робочого простору, що об’єднує під своїм дахом різних людей. Ми з ентузіазмом чекаємо часу, коли звичайні офісні приміщення відійдуть у минуле. Офіси з перегородками, змучених працівників, ділові костюми будемо згадувати як страшний сон. А оренда офісу у Львові не викликатиме пекучий біль у грудях.

Ми віримо, що за коворкінгом майбутнє. Багато людей, що у нас працюють, погоджуються з цією думкою. Ми пропонуємо творче ком’юніті, організований робочий простір, постійні розвиваючі івенти та чудовий дворик, де можна відпочити від роботи та посмажити шашлички. Звучить чудово? Та все ще лишаються люди, які стверджують: «Я інтроверт, для мене спільний офіс не спрацює».

Якщо ви вважаєте себе інтровертами та обираєте працювати вдома, замість оренди офісу, запевняємо, що коворкінг – це не місце, де цілодобово носяться люди і діляться ідеями.

Насправді, коворкінг – це феномен продуктивного спільного існування абсолютно різних людей. Враховуюче те, що ми живемо в час зростаючої соціальної ізоляції, що відчувається особливо гостро у великих містах, таких як Львів,  можна сприймати коворкінг, як шлях до створення спільноти із комфортними умовами праці для всіх: екстравертів та інтровертів.

Зазвичай сприйняття інтровертів та екстравертів у суспільстві досить чорно-біле: перші – ховаються в куточку, другі – шукають уваги.
Трохи лікбезу.

Екстраверсія може розглядатися як стан акумулювання енергії ззовні. Такі екстраверти отримують задоволення від різних зібрань та роботи в групі. Це не означає, що екстраверт потребує безперервного спілкування, або вимагає постійної уваги. Це скоріше про те, що екстраверти відновлюють енергію і відчувають себе найкращими, коли знаходяться в оточенні інших людей.

 

оренда офіс львів

 

Інтроверти – сором’язливі одиночки? Якби не так. Правда в тому, що інтроверти, як правило, отримують задоволення від самостійної діяльності, а час, витрачений на роботу у великій групі вважають менш продуктивним. Але це не означає, що інтроверти бояться соціальних ситуацій, не цінують дружбу або хочуть бути на самоті весь час. Вони просто надають перевагу спілкуванню тет-а-тет. Інтроверти акумулюють енергію з середини, а розслабляються у невеликій компаній друзів.

Не відносите себе до жодної з груп? Можливо ви – амбіверт? Вам насправді може бути комфортно як у великій групі людей, так і на самоті.

 

офіс оренда Львів

 

З першого погляду здається, що коворкінг – це вибір екстравертів. Адже Startup Depot надає доступ до цілої спільноти людей, де можна натрапити на цікаві знайомства, перейняти корисний досвід. Це так, але не плутайте коворкінг із звичайним офісом. Ви можете обрати роботу в оупен спейсі та працювати поруч з великою кількістю людей. А можете орендувати окрему кімнатку та розділити її з декількома однодумцями.

Одне з найбільш цікавих речей про спільний робочого простір – це можливість працювати  з різними людьми різних професій: і з інтровертами, і з екстравертами. Знаючи свої власні уподобання та особливості , а також вміючи розпізнавати їх у тих, хто вас оточує, можна будувати та отримувати переваги спільного робочого простору.  
Ідеї краще реалізовувати в коворкінгу Startup Depot

+38 (096) 832 44 60