+38 (096) 832 44 60

Якщо ви все ще вагаєтесь на рахунок оренди власного офісу, скоріше за все ви ще не ознайомились із всіма перевагами власного робочого простору. Можливо навіть сама думка розпочати пошук приміщення вас неабияк лякає. Звичайно, щоб бігати по Львову під руку з маклером, шукаючи кімнату з природнім освітленням, чи приймати рішення, якого кольору підлога сприятиме продуктивності команди, слід мати сталеві нерви.  

Але все ж таки ви розумієте, що робочий простір, де команда зможе зручно працювати, має свої плюси. Ці переваги добре відомі щасливим орендаторам робочих місць у Львові.

 

Влаштуйте свій робочий простір під себе.

Львів славиться, в першу чергу, як культурна столиця України. Вважається, що кожна друга мансарда у місті здається в оренду чи то художнику, чи то поету. Правда в тому, що місце, де пообідати у Львові знайти значно простіше, аніж орендувати офіс. Проте бізнес спільнота Львова також зростає, знайти приміщення для комфортного ведення справ видається головним болем, а бути орендодавцем виявилось для багатьох вигідним бізнесом. Раніше зняти в оренду офісне приміщення означало мати справу з орендодавцем, який очікував високу плату за оренду, але по суті нічого не робив у приміщенні. Часто при будуванні використовувалися неякісні матеріали. Наприклад електропроводка могла бути встановлена з неправильним параметром дроту, що призводило до частих замикань.

Можливість оренди кімнати для своєї команди у коворкінг спейсі дещо перевернула уявлення про оренду офісного приміщення. Винаймаючи кімнату в коворкінгу, ви можете обрати простір з тим, чи іншим дизайном, що повністю відповідає вашим потребами. Ви можете використовувати потрібну офісну техніку, переговорні кімнати, працювати над бізнесом, а не шукати постачальника кави в офіс.

У випадку із «Startup Depot» орендодавець працює поруч із вами, тобто також дбає про те, щоб робоче місце сприяло саме роботі, а не відволікало на побутові питання.Ніякого несподіваного підвищення вартості оренди.

Немає нічого гіршого для керівника бізнесу, як прокинутися одного жахливого дня, від повідомлення про збільшення орендної плати за офісне приміщення на 40% відсотків.

Така стресова ситуація може призвести до зупинки бізнесу.
Уявіть, що маклери знімають всі офісні приміщення ділового району міста під час фінансової кризи 2008 року.

З одного боку, орендарі не мали змоги сплачувати рахунки, коли ринок нерухомості вибухнув. З іншого боку, орендодавці підвищували ціну на оренду приміщення, намагаючись не сплатити власну іпотеку.

Якщо б ви були одним із тих орендарів, єдиним рішенням було переміщення офісу або закриття всього вашого бізнесу. Нелогічно було платити орендну плату, коли більшість клієнтів, які приносять гроші у ваш бізнес, самостійно виходили з нього.

Проте орендатори, які мають приватні кімнати в Startup Depot не повинні турбуватися про те, що їх орендна плата досягне захмарних висот протягом ночі.

Замість того, щоб переживати про оренду, ви завжди можете зосередити увагу на зростанні вашого бізнесу. Мати свій власний кабінет в коворкінгу зручно. Ви можете уникнути будь-якої небезпечної небезпеки подорожчання орендної плати, що дозволить вам сконцентруватися на власному зростанні.Формуєте правильне перше враження про себе.

Існують певні речі, які очікують ваші співробітники та клієнти, коли вони приходять у ваш офіс. Маючи власний приватний офісний простір в Startup Depot, ви можете повністю контролювати такі речі, які на перший погляд можуть здатися незначними, але вони надають вашому бізнесу конкурентну перевагу.

Клієнт у Львові, який шукає адвоката, більш імовірно веде переговори з тими, чий офіс легко доступний. Зручно облаштований офіс дає вам авторитет перед потенційними клієнтами. Мітінг рум та банально горнятко кави полегшує проведення успішних переговоів.

Престиж у бізнесі є життєво важливим, і ви завжди повинні прагнути до того, щоб справити найкраще враження. Якщо ви цього не робите, будьте певними, що ваші конкуренти зроблять все можливе, щоб скласти це перше враження перед вашими клієнтами, і тим самим вивести вас з бізнесу. Орендуючи кімнату у коворкінгу, ви подякуєте пізніше, коли ваш бізнес зростатиме у комфортних умовах.

Як би там не було, а є одна порада, як знайти свій власний офісний простір, у Startup Depot чи в будь-якому іншому коворкінгу Львова. Переконайтеся, що ціна та комфорт в офісному приміщенні, який ви плануєте винаймати, співпадають. Також вирішуйте, чи інвестування в приватні кімнати коворкінгу має фінансовий сенс для вас. 

Забронювати тестовий день в коворкінгу, чи приватній кімнаті

 

+38 (096) 832 44 60