+38 (096) 832 44 60

Незалежно від того, чи ви тільки в’їжджаєте до першої офісної будівлі, чи перебираєтесь із вже існуючої, вибір робочого приміщення є одним з найважливіших рішень для бізнесу, оскільки має суттєвий вплив на успіх чи невдачу в вашій справі.

Вибір офісного приміщення стане ще більш складним завданням, коли ви зрозумієте скільки факторів слід для цього врахувати. Щоб допомогти вам, ми склали список найважливіших речей, на які слід звертати увагу, перш ніж приймати остаточне рішення.

Доступність
 

 

Перше навколо чого концентрується увага, це те, наскільки доступним буде ваш офіс. Зокрема, вам потрібно подумати про те, наскільки легко буде добиратися до офісу співробітникам та клієнтам. Досліджуйте розв’язки громадського транспорту, щоб переконатися, що є варіанти для тих, хто не має машини, і двічі перевірте, наявність місць для паркування.

Довгі, важкі або інше стресові переїзди можуть негативно вплинути на моральний дух персоналу, обмежити кількість кандидатів, які подають заявку на вакансії, і відлякувати клієнтів від відвідування вашого офісу. Якщо ви переїжджаєте в інше приміщення, варто порадитись із ключовими співробітниками, щоб ввести їх в курс справи, почути їх думку і не ризикували їх втратити.

Вартість перевезення

 

 

Перш ніж зупинитися на конкретному офісному приміщенні, потрібно визначити, чи можете ви це собі дозволити. Насамперед вам потрібно закласти бюджет, і це має покривати вартість оренди або покупки приміщень, а також речі, як оформлення офісного інтер’єру та інші “приховані витрати”, які ви, на вашу думку, можете не помітити.

“Обчисліть повну вартість приміщень – оренду, комунальні послуги, витрати на будівництво, переміщення витрат та інші витрати, які можуть виявитися непередбачуваними”, – говорить Ліза Жирар, в інтерв’ю для Entrepreneur.com. “Хоча питання підвищення орендної платні, як правило, обговорюється під час поновлення контракту, але ви також можете спробувати в початковому контракті обмежити будь-яке її збільшення”.

Конкуренти і сусіди

 

 

Інша суттєва річ, яку слід врахувати, – це місце розташування ваших конкурентів. Хоч інколи все залежить від обставин, та стратегічні причини можуть бути різними, але в переважній більшості випадків не має сенсу бути розташованим занадто близько до головного конкурента, який міг би зайняти ваш бізнес.

В той же час, перш ніж приймати рішення про роботу в офісі, вам доведеться думати і про сусідів. Якщо ваші співробітники працюють протягом ночі, ви не захочете, щоб поблизу був шумний нічний клуб. Також плюсом буде знайти офісне приміщення, де недалеко розташовані магазини та заклади харчування, щоб співробітники могли скористатися ними під час перерв.

Потенційне зростання

 

 

Невиконання плану на майбутнє – це одна з найпоширеніших помилок, зроблених лідерами бізнесу, особливо коли мова йде про розробку планів на майбутнє розширення. З цієї причини основна частина вашого планування офісного приміщення повинна бути спрямована на потенціал зростання в наступні роки.

Чи зможете ви додати ще 10 робочих місць, якщо буде потрібно? Чи можете ви впроваджувати нові технології на робочому місці, не створюючи серйозних потрясінь для персоналу? Звичайно, не завжди можливо дозволити собі додатковий простір, який вам може знадобитися для майбутнього планування, але в таких випадках варто обговорити коротший термін оренди.

Що це місце каже про вас?

 

 

Нарешті, має сенс враховувати, яке повідомлення несе ваш вибір офісу як співробітникам, так і клієнтам. Врахуйте репутацію місцевості та те, що вона може сказати про ваш бізнес. Ви можете знайти відмінну, недорогу будівлю, але якщо вона розташований в районі з поганою репутацією, люди можуть відчувати побоювання щодо вашої організації.

Окрім репутації району, вам слід розглянути те, що сама будівля говорить про вас і ваш бізнес. Чи відповідає вона цінностям вашої компанії? Чи створює вона потрібний образ? Чи це виглядає занадто екстравагантною, що може викликати відлякати клієнтів, та піднімати питання про здоров’я вашого бізнесу?

 

 

Startup Depot приємно здивує вас і ваших клієнтів гостинною та креативною атмосферою. Це епіцентр зосередження та підтримки команд стартаперів, розробників, віддалених працівників, фрілансерів та підприємців. Ми створюємо всі необхідні умови задля вашої продуктивності. Це місце, куди можна прийти і творити, а про комфортні умови праці подбаємо ми: зручне розташування, приватні кімнатки,офісна техніка, два міттінг рума, кухня, парковка і сусідство з натхненими

Забронювати тестовий день

+38 (096) 832 44 60