+38 (063) 874 80 25

Як знайти офіс для себе чи компанії з найменшими затратами ресурсів та часу і найбільшим профітом

Ми зібрали для вас кілька пунктів, які допоможуть у виборі правильного офісного приміщення у Львові. Починаємо з:

• Бюджет. Від і до, щонайменше на рік
• Локація. Місце, де розташований офіс буде важливим не лише для потреб команди, а й також до клієнтів, які точно захочуть завітати до вас
• Ріст. Врахуйте додаткових членів команди, які можуть приєднатись впродовж вашого перебування у новому офісі
• Технічна специфіка. Інтертнет та наявна техніка, яка може знадобитись (принтери, сканери, шредери)
• Логістика. Транспортне сполучення (громадський транспорт, залізничні та автовокзали, аеропорт, відділення пошти), вело та автопаркінг

Що є на львівському офісному ринку?

Львів – місто історії та культури, але не місто, де легко знайти офіс для своєї справи та команди. Ринок не надто насичений, а те що є, не завжди відповідає потребам та цілям. Ми зібрали огляд кількох офісних центрів та коворкінг-просторів, на які одразу можна звернути увагу та які сформують вам шорт-ліст найкращих офісних приміщень для вибору.

Бізнес-центр Оптіма-Плаза

Адреса – Львів, вулиця Наукова 7А, 7Б, 7Д
Клас – А
Телефон – (096) 997 7264; (032) 244 4777

Зараз бізнес-центр є домівкою для одних із найбільших ІТ-компаній на українському ринку – Intellias та Sigma Software. Зручне розташування відносну центру міста (20 хвилин громадським транспортом) та транспортних сполучень (залізничний вокзал, аеропорт та автовокзал) є величезною перевагою офісного-центру.

Бізнес-центр Емеральд

Адреса – Львів, площа Петрушевича 3
Клас – В+
Телефон – (067) 672 3023; (032) 294 9080

Емеральд виграє своєю унікальною локацією у самісінькому центрі міста та відносно недорогою орендою, знову ж таки, зважаючи на те, що це центр Львова. Проте через локацію виникає проблема у паркомісцях (як авто так і вело), яких обмаль.

Бізнес-центр Rius

Адреса – Львів, вулиця Гнатюка 12А
Клас – А
Телефон – 032-297-18-78, 096-955-44-33

Центр, розташований за 3 хвилини ходьби від площі Ринок, має власний автопаркінг та ресторан на першому поверсі. Єдине, що трішки відлякує – вартість оренди. Також, паркінг відкритий для усіх охочих, тому вільних не так і багато.

Бізнес-сіті Технопарк

Адреса – Львів, вулиця Героїв УПА 72
Клас – B
Телефон – 032-297-71-75, 067 67 13 005

Технопарк розташований за 10 хвилин ходьби від залізничного вокзалу, 10 хвилин автівкою до аеропорту, а також 30 хвилин ходьби до центру міста. У бізнес-центрі є кілька закладів харчування, а також тренажерний зал та басейн Sport Life. Знову ж таки, є проблема з авто та велопаркінгом.

Торгово-офісний центр Легенда-Клас

Адреса – Львів, вулиця Шевченка 111 А
Клас – А
Телефон – (050) 337-57-03, (032) 244-08-23

Легенда-Клас розташований за 10 хвилин пішки до Залізчничного вокзалу з великою автопарковкою та торгівельним центром на першому поверсі. Зараз він є домівкою для таких ІТ-команій як Ciklum, COI та Tickets.ua.

Великий авто та велопаркінг. 20 хвилин пішки до центру. Досить висока орендна плата, неможливо зняти малі приміщення для команд до 20 людей.

Бізнес-центр PROMYSLOVY

Адреса – Львів, вул. Промислова, 50/52
Клас – А
Телефон – (032) 242-34-99; (067) 234-63-26 (032) 242-23-05; (095) 3-700-700


PROMYSLOVY – бізнес простір з особливою історією та оригінальними дизайнерськими рішеннями. В цьому і полягає наша головна перевага – ми запроектуємо та створимо комфортний робочий простір під унікальні потреби вашого бізнесу.

Бізнес-центр Український Капітал

Адреса – Львів, вул. Промислова, 52
Клас – В
Телефон –  (032) 242-23-05; (095) 3-700-700

Семиповерхова офісна будівля Бізнес центру знаходиться за адресою м. Львів, вул. Промислова 50/52 реконструйована у 2006 році і має корисну площу 7200 м2. У приміщеннях зроблено сучасний ремонт, повністю оновлено інженерні мережі, встановлено вентиляцію та кондиціювання, ліфт, обладнано сучасним телефонним та Інтернет зв’язком. Всі робочі місця забезпечені доступом до локальної (офісної) комп’ютерної мережі. Будівля забезпечена пожежною сигналізацією, системою відеонагляду, цілодобовою охороною.

Бізнес-центр V12

Адреса – Львів, вул. Промислова, 52
Клас – А+
Телефон –  (032) 242-23-05; (095) 3-700-700

В бізнес-центрі на першому та другому поверхах розташований автосалон BMW, а поруч нашої локації автосалони Toyota та Lexus, ЖК Місто трав та ЖК Фамілія. Вдале розташування доповнили потужним механізмом внутрішньої інфраструктури V12, що відповідає найвищим вимогам. Сучасна будівля із точки зору технологій, має й стильну зовнішню оболонку. Вентильований фасад, що нависає над панорамним заскленням. Стримана кольорова гама і лише найякісніші матеріали.

Бізнес-центр LEMBERG

Адреса – Львів, вул. Б. Хмельницького, 176
Клас – В+
Телефон – (032) 255-10-03; (067) 765-40-43

«LEMBERG» – це поєднання високих стандартів, сучасних технологій, дизайнерських рішень та зручності розташування. Бізнес-центр – це комерційна нерухомість класу «В+», яка функціонує для того, щоб досягати якісних результатів для Ваших бажань.

Скільки потрібно місця?

1. Вирахуйте кількість потенційних працівників впродовж терміну оренди. В ідеалі, перед завершенням терміну оренди, ваше приміщення має бути заповнене працівниками на дві третіх.

2. Обирайте приміщення, які мають більше корисної площі. Обирайте офіс так, щоб його можна було змінити задля оптимізації простору.

3. Намагайтесь укладати угоду так, щоб ви мали право на розширення. Ваша перевага – це довгострокова оренда. Зокрема, закладати пункт про розширення та збільшення орендованого простору у певні терміни, а також знижки і питання цінової політики, яка закріплюється не до курсу валют.

Коворкінг vs бізнес-центр

Коворкінг – це креативне середовище, яке поєднює людей спільних поглядів, ідей та праці. Насправді у Львові це середовище, де можна знайти комфортне місце для роботи як фрілансеру чи малій компанії/стартапу.

Фактично, коворкінг закриває усі адміністративні питання, вам залишається лише працювати і платити фіксовану щомісячну плату, не переймаючись і не відволікаючись на інші речі окрім роботи, що економить ваш час. Проте, це не лише місце для роботи чи комунікації з іншими. Коворкінги мають давати також освітній контент. Створення саме цієї доданої вартості будує навколо себе спільноту та розбудовує екосистему.

Саме завдяки освітній складовій у Львові можна виділити коворкінг Startup Depot.

Адреса – Львів, вулиця Весняна 4
Телефон – +38 (096) 832 44 60

Стартап Депо організовує власні навчальні програми з продакт менеджменту та діджитал маркетингу. Ці курси, зокрема, розраховані на резиденітв коворкінгу, аби ті могли поглибити свої вміння у цих сферах.

Product School – практичний курс, який навчить вас створювати ІТ-продукти, які вирішують проблеми клієнтів; роботу у команді; процеси розробки та запуску продукту на ринок.

Аудиторія проекту – засновники стартапів, продуктові менеджери з досвідом досвідом роботи від одного року, керівники біз-, тех-, дизайн відділів.

DMS – школа діджитал маркетингу для спеціалістів з ІТ-індустрії. Програма розрахована на вивчення та формування маркетингової стратегії, роботи з аналітикою та роботу з відповідними інструментами.

Аудиторія проекту – маркетологи з продуктових чи аутсорс ІТ-компаній, фаундери чи СЕО стартапів. Досвід від одного року.

У Startup Depot можна знайти кілька приватних кімнат для команд до 7 чоловік, так і офіси для команд середніх розмірів до 60 осіб. . Також фрілансери можуть знайти місце в опен-спейсі для себе. Оренда плата нижча від бізнес-центрів у кілька разів, а також вже є офісне обладнання (окрім спеціальної техніки), ігрова зона, переговорки та мітинг-руми і кухня.

+38 (063) 874 80 25