+38 (096) 832 44 60

Історія про команду-переможець студентської стартап школи у Львові.
Це команда, яка найшвидше скооперувалася та почала реалізовувати проект, який намагається вирішити найбільшу проблему та біль усіх студентів – черги у копі-центрах.

Зважаючи, що студенти чи не найбільше друкують і є чи не найбільшими клієнтами усіх магазинів роздруку, PLITE швидко знайшов рішення та ринок для продажу продукту.

Команда з шести осіб створює мобільний додаток, який перетворюватиме ваші тексти у QR-код, який ви відскануєте у будь-якому копі-центрі біля принтера і за хвильку отримаєте ваші роздруківки. Найкраще це рішення зрозуміти на цифрах.

Якщо у середньому ви витрачаєте три хвилин на те, щоб передати флешку на роздрук і дочекатись поки піде друк, то з PLITE ви витратите не більше 10 секунд з моменту скану коду до початку друку.

«Ми хочемо вирішити біль, яка нависає над студентами уже цілими генераціями. Ми живемо у світі технологій, вони є вже всюди, починаючи від телефонів і закінчуючи чайниками. То чому інновації мають обходити роздруки?», – розповідає одна із засновниць стартапу, студентка Катерина Голубко.

У команді працює шестеро людей. Щонайважливіше, четверо програмістів команди вже мають практичний досвід роботи із розробки програмного забезпечення, тому можуть власними силами «накодити» додаток. Катерина займається продажами і веде комунікацію з копі-центрами, щоб розміщувати свої сканери для QR-кодів у них.

У планах стартапу захопити усі друкарні Львова. Але починають вони з тих, які найближче розташовані до Львівської Політехніки. Діють вони локальну, щоб потестити свою ідею у режимі реального часу та й час досить вдалий – зимова сесія.

СЕО стартапу Тарас Михалевич каже, що з цією ідеєю носився давно, але не знав як робити з цього бізнес і його зупиняв страх провалитись:

«Після цієї школи я зрозумів, що поразка це ок і нічого у цьому поганого немає. Навпаки, це добре. Я зрозумів, що PLITE має великі перспективи, але за умови класної команди та

правильної бізнес-моделі. Перше у мене є, а над другим продовжуємо працювати», – віджартовується Тарас.

Наразі РLITE продовжує працювати 24 на 7, щоб запуститиь до початку зимової сесії і тестить прототип свого продукту на девайсах Kindle, які в якості призу їм подарували організатори Стартап школи для студентів.

Нагадуємо, що програма існує завдяки підтримці Інституту розвитку міст з Кракова, Польського МЗС та організації Польська допомога.
Ідеї краще реалізовувати в коворкінгу Startup Depot забронюйте робоче місце

+38 (096) 832 44 60