+38 (063) 874 80 25

Під час найбільшої конференції України та Східної Європи ІТ Arena, відбувся конкурс стартапів Startup Competition. Понад 30 команд, які перед конференцією відібрали до конкурсу, змагалися за увагу зіркового журі та нагороди.

Startup Competition цього року розпочався під час першого дня конференції IT Arena на окремій сцені. Три години тривали пітчі стартапів. За їх результатами журі Strartup Competition відібрало 10 кращих проектів. Один стартап пройшов до фіналу завдяки найбільшій кількості голосів на сайті конкурсу. Фіналістами стали: Senstone, GameTree, Bright Advise, BotMakers, EVE.Calls, Octogin, Cards,AxDraft, CertChain, IRAengine та Docsify.

 

 

До журі цьогорічного Startup Competition увійшли представники глобальних партнерів та європейських технологічних медіа, серед яких: Sebastien Toupy, Head of Startup Program at The Next Web; Mike Butcher, editor-at-large at TechCrunch; Marvin Liao, Partner, Mentor at 500 Startups; Grzegorz Pawlicki, Director Innovation and Customer Experience Office at MassChallenge Warshaw & PKO Bank Polski; Jane Klepа, Executive Director, 1991 Open Data Incubator; Dag Ainsoo, Board member at Startup Wise Guys; Alena Kalibabа, CEO, Chasopys Creative Family & Country Ambassador Seedstars; Andrew Pavliv, CEO & Co-Founder N-iX, Supervisory Board Chairman, Lviv IT Cluster,; Alexandra Balkova Business Development Officer WannaBiz.

 

Mike Butcher, editor-at-large at TechCrunch

 

Впродовж другого дня конкурсу, 11 відібраних стратапів презентували свої ідеї на головній сцені IT Arena, після чого обрали трьох переможців. У номанації The Best Pitch переміг львівський стартап IRAengine, онлайн платформа, яка пропонує альтернативні інвестиції (cryptocurrencies, P2P lending, Crowd Real Estate, Crowd Equity та інші) індивідуальним пенсійним аккаунтам. Завданням IRAengine є спростити вибір та проведення таких інвестицій. Стартап отримав запрошення на Slush 100 Pitching Competition, найвідомійший стартап івент у світі, який відбудеться 29 листопада-1 грудня в Гельсінкі.

 

Максим Лисак, СЕО&Co-founder, IRAengine

 

«Дякую організаторам за чудовий стартап баттл, а також особливо членам журі. Їхні фідбеки були дуже важливими для нас. Я не пригадую подій такого рівня, з часів IDCEE в Києві.  – розповідає Максим Лисак, СЕО&Co-founder, IRAengine. Приз, який ми отримали – це квитки на конференцію Slush та місце в конкурсі пітчів серед топ 100 стартапів. Це чудова можливість для нас презентувати свій стартап, проте, головним призом для нас стала можливість поспілкуватися з членами журі і отримати їхні поради та фідбеки. Стартапи схильні до провалів. 99,7% з них провалюються. Тому перемога в конкурсі це ще не все, ми маємо багато працювати над тим, аби опинитися серед тих 0,03% стартапів, які є успішними».

У номінації  The Best B2C  переміг стартап Senstone. Пристрій звукозапису, який трансформує аудіо в текст. Стартап отримав запрошення на участь у конкурсі Seedstars World.

 

Маркіян Мацех CEO Senstone

 

У номінації The Best B2B обрали стартап Docsify. Docsify – інструмент, який допомагає ефективніше здійснювати продажі через електронну пошту, базується на вивченні поведінки отримувачів. Стартап отримав запрошення на виставку стартапів Bootstrap від The Next Web, де 50 команд на ранньому етапі презентуватимуть свою ідею міжнародній публіці. Docsify також матимуть можливість приєднатися до 24 фіналістів конкурсу стартапів MassChallenge Warsaw.Це одна з топових програм підтримки стартапів в Центрально-Східній Європі, яка допомагає молодим стартапам динамічно розвиватись та рости. Цю можливість стартап отримав завдяки PKO Bank Polski and KredoBank.

 

Ілля Азовцев, VP of Sales y Docsify

 

Однак троє переможців Startup Competition – не єдині, хто отримав нагороди на IT Arena. Нагороди від партнерів конкурсу та організаторів отримали ще чотири команди:

BotMakers– Invitation to accelerator program від Startup Wise Guys; запрошення на участь у фіналі Seedstars Ukraine;

Docsify – Mentoring for building business models and business analytics від WannaBiz; запрошення на участь у конкурсі Seedstars Ukraine; запрошення на FALL PROGRAM від 1991 Open Data Incubator; Mentoring for building marketing models від 42 DM;

CertChain – 2-day acceleration & design thinking workshop ($5000 AWS) від hub:raum;

IRAengine – Запрошення на участь у фіналі Seedstars Ukraine;

Джерело: Lviv IT Cluster

Фото: Ірина Середа

Власний стартап краще починати в коворкінгу Startup Depot

+38 (063) 874 80 25