+38 (063) 874 80 25

 

GetOrder пройшов інкубаційну програму Startup School by Startup Depot, залучив ангельські інвестиції та масштабується на ринки Європи

Український стартап GetOrder, який інтегрує платформи доставки їжі з POS-системами, пройшов інкубаційну програму у весняному потоці Startup School by Startup Depot  2022 та переміг за результатами голосування журі.

GetOrder був заснований у 2021 році Сергієм Чайкою, який має досвід роботи у сфері маркетингу та запуску клієнтських продуктів. 

Сергій Чайка, CEO стартапу, поділився своїми враженнями після проходження Startup School:

“Прямо на програмі ми змогли залучити ангельські інвестиції та файного едвайзера. Програма допомогла нам на початку нашої діяльності сформувати правильно цінність нашого рішення і це стало поштовхом для майбутнього масштабування”

Того ж 2022 року, GetOrder оголосив про залучення ангельських інвестицій від Олександра Ремінного, директора українського офісу UiPath. 

Отримані кошти команда стартапу використала на покращення продукту, а також просування на європейський ринок. 

Упродовж 2022 року було підключено 300 локацій до інтеграції за допомогою сервісу стартапу, серед них не лише заклади з України, але й Естонії, Польщі, Грузії. 

Кількість оброблених замовлень збільшується щомісяця і ще в серпні 2022 року GetOrder обробив понад 56 000 замовлень.

Крім того, компанія обробляє заявки з Мексики, Італії, Вірменії, Казахстану та навіть Австралії. 

Також Сергій зазначив, що 

“За рік після інкубаційної програми  Startup School ми виросли в 10 разів. Зараз маємо клієнтів в 9 країнах. 

Крім ангельських інвестицій ми ще не залучали інвестицій, але зараз плануємо масштабуватися на ринок Східної та Північної Європи та  рейзимо 100к доларів”

GetOrder має великий потенціал для успіху як на українському, так на європейському ринку. Автоматизація процесів доставки їжі стає все більш актуальною, і GetOrder пропонує ресторанам зручне та доступне рішення.

Бажаємо стартапу далі розвиватися та підкоряти нові вершини.

💡 Розвиваємось. Вдосконалюємось. Прогресуємо

+38 (063) 874 80 25