+38 (063) 874 80 25

Startup School by Startup Depot
це безкоштовна преакселераційна програма для стартапів на дуже ранній стадії.
Вартість
БЕЗКОШТОВНО

Формат
Онлайн

Початок
1 лютого 2023 року

Тривалість
2,5 місяці
Початок
1 лютого 2023 року
Launch your own startup!
main-image main-image
На програмі тебе очікує:
  • базовий теоретичний курс від Rist та практична частина з 8 етапів разом із завданнями;
  • вебінари та менторинги від українських стартаперів;
  • підтримка та наставництво на всіх етапах програми;
  • крутий нетворк.
main-image
Тобі варто реєструватись на програму, якщо:
  • у тебе є ідея, яка надихає;
  • ти готовий поставити роботу над своєю ідеєю у пріоритет на період участі у Startup School;
  • спроможний виділяти +-15 год на тиждень протягом усієї програми;
  • твоя команда складається з 2 та більше осіб (буде перевагою).

Загальні результати

14

Наборів

2295

Учасників

224

Ідей

Етапи школи

01

Формування ідеї

02

Бізнес-модель

03

Формування команди

04

Шлях до MVP

05

Маркетинг на ранній стадії

06

Юридичні аспекти

07

Презентація та залучення
інвестицій

08

Demo day

Лектори та ментори Startup School

Іван Дмитрасевич

CEO at Startup Depot & Lviv Tech Angels

Назар Беген

Director of Growth at Wonderway

Марина Запорожець

СЕО & co-founder at Nect World

Олександр Сердюк

СЕО & co-founder at Respeecher

Олександр Ремінний

ІТ підприємець, автор каналу "Стартап Кухня"

Денис Галенко

СЕО & co-founder at Electronic KYC

Дмитро Самойлюк

СЕО & co-founder at Zeely

Віталій Рожевський

Co-founder at Numo ADHD, Mindist, Raply

Денис Береговий

Co-founder & partner at Axon Partners

Відгуки учасників

Юрій Балога
Стартап: Anna
учасник набору #13
Проходив навчання 2022 року, літо-осінь. Єдине що скажу, це те, що тут я так відшліфував проект, що питання успіху - тільки час. Щиро вдячний за досвід менторів, живі кейси і крута програма навчання. З наступним проектом, в першу чергу постукаюся сюди.
Богдан Гутиря
Стартап: VideoQuiz
учасник набору #13
Мені пощастило, коли мій кофаундер порадив звернутись в Lviv Startup Depot. Тоді я взагалі не мав уявлення як будувати стартап, як порахувати бізнес-модель, як знайти інвесторів, як пітчити свій стартап і т.д. І як раз ці всі питання ментори з Lviv Startup Depot покрили. Дуже кльовий формат, повне занурення - є і загальні лекції, і домашки, і персональний менторинг і ще додаткові зустрічі. Тому я зі своїм VideoQuiz коли заходив і коли виходив з навчання - це дві різні людини. І два різних стартапи. Тому коли VideoQuiz стане мільярдною компанією і ми будемо робити exit, я з радістю пригадаю хлопців з Lviv Startup Depot і подякую їм)
Олександра Ліщинська
Стартап: Change
учасниця набору #13
Проходила літньо-осінню школу 2022. Безмежно рада, що організатори школи дали таку чудову можливість, зануритись у світ стартапів, познайомитись та попрацювати с реально крутими менторами, отримати багато якісних фідбеків та підготуватись до головного - спілкування з інвесторами, та провести свій перший пітч! Всім, хто мріє втілити свою ідею до життя - записуйтесь до школи, та вчіться вчіться й ще раз вчіться)
Віра Філатов
Стартап: Vacuum Gravity Energy
ПЕРЕМОЖЕЦЬ набору #13
Vacuum Gravity Energy вдячні всім, хто наполегливо працював з нами протягом всього навчання! Неймовірні ментори, що ростили з нами наш стартап. Безцінні поради, які ми звісно використали під час фінального пітчу 😉, ми і далі застосовуємо. А найголовніше - це відчуття підтримки, що є безцінним на ранній стадії. Ми радимо цю програму стартапам!!! Це правда, що за необхідні знання і підтримку ви заплатити тільки своїм час. І це того варте
Никита Экзархов
Стартап: Рой
учасник набору #13
Проходив ці зайняття улітку-восени 2022 року. Все дуже круто! Особливо круті ментори, які дуже сильно допомагали та підтримували.
Сергій Чайка
Стартап: GetOrder
ПЕРЕМОЖЕЦЬ набору #12
Дякую школі за підготовку! Я дізнався відповіді на багато запитань, на які раніше не було можливості отримати відповіді. Школа повноцінно готує публічної активності, та допомагає зробити ваш проект біль правильним та цікавим для інвесторів. Стартап отримав ангельські інвестиції від Олександра Ремінного - який на весняно-літній школі був інвестором, ментором та членом журі. Не втрачайте своєї можливості і ви)
Наталя Ларікова
Стартап: Liveness detection
учасниця набору #12
Проходила школу влітку 2022. Получила великий поштовх у розвитку свого продукту. Ментори дуже прискіпливо давали зворотній зв'язок, що дійсно допомогло швидко покращувати продукт. Також мені це дало поштовх зареєструватися в європейських та американських старт-ап акселераціях. Школа дозволила побачити свої власні гепи, саме як фаундера і знайти людину, як їх закрила. Також я нашла в школі клієнта і можливо партнера, тому всім рекомендую.
Микола Босий
Стартап: Visionary
учасник набору #12
Брав участь у навчанні 2022 року. Сама програма має добре поставлені теми. Участь беруть різні стартапи на різних етапах (тільки ідея або вже є MVP, клієнти), що дає можливість ділитись досвідом. Добре підібрані ментори. Програма більше підходить для початкового рівня, дозволяє отримати необхідні навички та протестувати свою ідею і команду, а також отримати зворотній зв'язок і можливість залучити базові інвестиції. Дякую Івану та Владу, а також усім менторам за організацію процесу.
Владислав Голяков
Стартап: G-LITE
учасник набору #12
Проходив навчання весна-літо 2022. Дуже круто, що навіть в умовах військового часу, ментори максимально стараються прокачувати рух стартапів у нашій країні. Все Дуже сподобалося, хоч наш стартап і виявився нежиттєздатним, це ми змогли вияснити саме тут у Startup school. Дуже дякуємо Івану і Владу за гарно структуровану подачу матеріалу та відмінну модерацію.
Іван Ільченко
Стартап: Facing
учасник набору #12
Проходив программу весна-літо 2022. За цей час суттєво змінилися погляди на те, як потрібно розвивати продукт. Дуже сподобалась рекомендована література, кількість розглянутих тем та цікаві ментори з успішним досвідом. Як мінімум із-за них слід взяти участь у програмі.

Відеоблог

Startup School by Startup Depot

Startup School University Edition. Vol.1

Startup School University Edition. Vol.2

Партнери

Launch your own startup!

+38 (063) 874 80 25