+38 (063) 874 80 25

Startup School by Startup Depot
це безкоштовна інкубаційна програма для стартапів на дуже ранній стадії.
Вартість
БЕЗКОШТОВНО

Формат
Онлайн

Початок
8 травня 2024 року

Тривалість
3 місяці
Початок
8 травня 2024 року
Запусти власний стартап!
main-image main-image
На програмі тебе очікує:
  • базовий теоретичний курс від Rist, Prometheus та практична частина з 11 етапів разом із завданнями;
  • вебінари та менторинги від українських стартаперів;
  • traction month, який допоможе знайти клієнтів ще до завершення програми;
  • підтримка та наставництво на всіх етапах програми;
  • крутий нетворк.
main-image
Тобі варто реєструватись на програму, якщо:
  • у тебе є ідея, яка надихає;
  • ти готовий поставити роботу над своєю ідеєю у пріоритет на період участі у Startup School;
  • спроможний виділяти +-15 год на тиждень протягом усієї програми;
  • твоя команда складається з 2 та більше осіб (буде перевагою).

Загальні результати

18

Наборів

2482

Учасників

302

Ідей

Етапи школи

01

Формування ідеї

02

Аналіз ринку та ІСР

03

Customer development

04

Бізнес модель

05

Шлях до MVP

06

Traction

07

Юридичні аспекти

08

Fundrasing

09

Презентація стартапу

10

Traction month

11

Демо день

Бізнес-гуру. Лектори та ментори Startup School

Іван Дмитрасевич

CEO at Startup Depot & Lviv Tech Angels

Наталія Маріна

СЕО & co-founder at Noty

Володимир Заставний

СЕО & co-founder at Newoldstamp

В'ячеслав Левченко

СEО & co-founder at Vanongo

Анастасія Романова

СЕО & co-founder at Mosqitter

Іван Осадчий

СЕО & co-founder at Knopka

Віталій Сидоренко

СЕО & co-founder at LOOQME & Jiffsy

Юлія Бялецька

СЕО & co-founder at S.Lab

Олександр Ремінний

ІТ підприємець, автор каналу "Стартап Кухня"

Єгор Кургузов

СЕО & co-founder at Custle / CPO at Salo & Yope

Ірина Савицька

СЕО & co-founder Bank of Memories

Олег Болотнов

СЕО & co-founder at Gradual.io

Денис Береговий

Partner & co-founder at Axon Partners

Софія Бруцяк

Legal Counsel TA Ventures

Дмитро Самойлюк

СЕО & co-founder at Zeely AI

Женя Гусаров

CEO & Founder at Gusarov Startup Studio

Відгуки учасників

Христина Баранова
Стартап:Szukaj skład
ПЕРЕМОЖЕЦЬ набору #18
Дякую Startup School by Startup Depot за крутий досвід та знання по запуску стартапів. Були гарно підібрані ментори, з купою дійсно якісної інформації для ефективного старту. Дуже вдячна всій команді Startup School by Startup Depot та учасникам за фідбеки! В 2023 році моєму стартапу вдалось отримати перемогу та гарний приз, ми працюємо далі!
Oleksandr Vrublevskyi
Стартап:Komirka
учасник набору #18
Я є учасником 18-го набору на Startup School від Startup Depot, і можу впевнено сказати, що це швидкий та ефективний спосіб попасти в стартап-екосистему. Програма надає фундаментальний курс з валідації ідей, формування бізнес-моделі, роботи з користувачами та виходу в перший трекшн. Менторська підтримка та можливість спілкування з досвідченими підприємцями допомагають сфокусуватися на реальних завданнях та знаходити рішення. Протягом програми я зробив не лише кроки у розвитку своєї ідеї, але й познайомився з цікавими та корисними людьми. Навіть якщо запустити власний продукт не вдасться — Ви все одно отримаєте прекрасний досвід. Безумовно раджу!
Владислав Калюжка
Стартап:eXtra Vision
учасник набору #18
Startup school by Startup depot - неймовірно крута інкубаційна програма для стартапів на ранніх етапах розвитку. Завдяки організатором та ретельно підібраним менторам, ми пройшли шлях від команди, що абсолютно нічого не тямить у стартап екосистемі до пітчу перед реальними, експертними інвесторами. Рекомендую брати участь у наступних наборах програми та втілювати свої ідеї у життя.
Олександр Романець
Стартап:PROFI MOVING
учасник набору #18
Приймав участь зі своїм старт аром у програмі Startup School by Startup Depo. Я лишився дуже задоволений організацією, підбором менторів і взагалі підходом та налаштуванням до роботи цього інкубатора. Надзвичайно позитивна атмосфера і націленість на результат. Теорія завжди підкреслювалась практичними порадами та необхідними завданнями. Дуже крута річ і мені дуже допомогли у послідуючим рухам мого стартапу. Величезне Вам спасибі. З повагою Олександр PROFI MOVING
Анастасія Лойко
Стартап:EasyGo
учасник набору #18
Я закінчила Startup School by Startup Depot Autumn 2023. Мені дуже сподобалась ця інкубаційна програма від Startup Depot, завдяки їй у мене з'явилось чітке розуміння початку шляху до створення свого стартапу. Дуже вдячна за небайдужість, за розвиток українських стартапів і ком'юніті в цій галузі!
Володимир Петрина
Стартап: Identia
ПЕРЕМОЖЕЦЬ набору #17
Startup School від Startup Depot, на мою думку, найкраща платформа для реалізації перших, але максимально продуктивних кроків від концепції до створення справді цінного продукту. Ця програма відзначається гарними менторами та оптимізованою структурою, які в сукупності забезпечують максимальну ефективність і мінімізацію можливих помилок (або принаймні зменшення часу, необхідного для їх усвідомлення 😅). Startup Depot дійсно про швидкий розвиток та радикальні зміни
Катерина Ющенко
Стартап: Wine Judge
учасниця набору #17
За 2,5 місяці навчання в StartUp School, команда WineJudge подолала шлях від валідації ідеї до створення MVP (Minimum Viable Product) та Pitch Deck для потенційного інвестора. Починали з інтенсивного дослідження ринку та збору відгуки від потенційних клієнтів, наразі маємо готовий продукт, який відповідає реальним потребам. Сподіваємось Pitch Deck допоможе привернути інвестиції та реалізувати свою бізнес-ідею на повний обсяг.
Владислав Клименко
Стартап: Bliss Brain
учасник набору #17
Проходив курс Startup Depot у 2023 і був приємно вражений рівнем менторів та завдань. Всі хто викладали - реальні CEO чи люди які будували продукти 👍 Не дивлячись на те, що я вже мав продуктовий бекграунд, тут дізнався багато нового, від проведення кастдеву до залучення інвестицій. Якщо ти first-time founder, чи бажаєш їм стати, подавайся, навіть не думай
Гліб Зюзін
Стартап: BUD TUT
учасник набору #17
Якщо ти хочеш пройти шлях від ідеї до перших кроків в житті свого стартапу та чітко розуміти, що ти будеш робити завтра та наступний рік,- тобі сюди! 😉 Не зволікай та працюй) Літо/2023🤘
Марія Дзюбій
Стартап: AppStyle
ПЕРЕМОЖЕЦЬ набору #15
За тиждень до початку Startup School у нас з подругою виникла ідея стартапу і ми вирішили податись на навчання! Cьогодні ми пітчили наш проект AppStyle перед інвесторами і зайняли 1 місце і стали переможцями цього випуску Startup School ( весна-зима 2023). Тому не бійтесь йти в Startup School просто з ідеєю. За два місяці інтенсивного навчання ми пропрацювали нашу ідею, отримали багато цінних порад від менторів і навіть залучили першого клієнта! Рекомендую цю школу всім в кого є ідея стартапу і хто хоче якісно її пропрацювати і отримати цінні поради від власників вже існуючих та успішних стартапів. Тут дуже практичні лекції, цікаві спікери, а також багато домашки!
Оксана Головачова
Стартап: Cat Concierge
учасник набору #15
Проходила програму зима-весна 2023, це моя перша програма і я дуже задоволена, що саме ця програма стала моїм знайомством з стартап світом. Були дуже цікаві сесії з вже практикуючими підприємцями, які розповідали, що в них вийшло на практиці, а не як написано у статтях. Знайшла багато цікавих людей і проектів, з деякими спілкуюсь, також Владислав був дуже уважний до деталей та навігації по програмі. Склалось враження, що усі мені хочуть допомогти та підтримати і я себе почувала не одна, а з дуже гарним комюніті з однаковими цілями. Також в мене сталась зміна мислення на більше швидке тому що я поспілкувалась з багатьма стартаперами і побачила як реально вони роблять свої проекти.
Артур Шепелєв
Стартап: Orin
учасник набору #15
Ми брали участь в аксераційній програмі зима-весна 2023. Програма пробудовано максимально покроково й з особистим менторингом. Допомогає структурувати інформацію про стартап та покроково досягнути мвп та перших клієнтів. Прекрасно ця програма підійде, якщо у вас є ідея, бажано команда та бажання швидко працювати, розвиватись. Для тих у кого випрацювана ідея й вже є мвп, нового ви мало що отримаєте. Нам ця програма дала поштовх до швидшої реалізації. Тому, якщо у вас є мотивація але іноді хватає прокрастинація, ця програма точно для вас, адже оточення й нові знання, які будуть драйвити, точно будуть присутні😉
Віра Філатов
Стартап: Vacuum Gravity Energy
ПЕРЕМОЖЕЦЬ набору #13
Vacuum Gravity Energy вдячні всім, хто наполегливо працював з нами протягом всього навчання! Неймовірні ментори, що ростили з нами наш стартап. Безцінні поради, які ми звісно використали під час фінального пітчу 😉, ми і далі застосовуємо. А найголовніше - це відчуття підтримки, що є безцінним на ранній стадії. Ми радимо цю програму стартапам!!! Це правда, що за необхідні знання і підтримку ви заплатити тільки своїм час. І це того варте
Юрій Балога
Стартап: Anna
учасник набору #13
Проходив навчання 2022 року, літо-осінь. Єдине що скажу, це те, що тут я так відшліфував проект, що питання успіху - тільки час. Щиро вдячний за досвід менторів, живі кейси і крута програма навчання. З наступним проектом, в першу чергу постукаюся сюди.
Богдан Гутиря
Стартап: VideoQuiz
учасник набору #13
Мені пощастило, коли мій кофаундер порадив звернутись в Lviv Startup Depot. Тоді я взагалі не мав уявлення як будувати стартап, як порахувати бізнес-модель, як знайти інвесторів, як пітчити свій стартап і т.д. І як раз ці всі питання ментори з Lviv Startup Depot покрили. Дуже кльовий формат, повне занурення - є і загальні лекції, і домашки, і персональний менторинг і ще додаткові зустрічі. Тому я зі своїм VideoQuiz коли заходив і коли виходив з навчання - це дві різні людини. І два різних стартапи. Тому коли VideoQuiz стане мільярдною компанією і ми будемо робити exit, я з радістю пригадаю хлопців з Lviv Startup Depot і подякую їм)
Олександра Ліщинська
Стартап: Change
учасниця набору #13
Проходила літньо-осінню школу 2022. Безмежно рада, що організатори школи дали таку чудову можливість, зануритись у світ стартапів, познайомитись та попрацювати с реально крутими менторами, отримати багато якісних фідбеків та підготуватись до головного - спілкування з інвесторами, та провести свій перший пітч! Всім, хто мріє втілити свою ідею до життя - записуйтесь до школи, та вчіться вчіться й ще раз вчіться)
Сергій Чайка
Стартап: GetOrder
ПЕРЕМОЖЕЦЬ набору #12
Дякую школі за підготовку! Я дізнався відповіді на багато запитань, на які раніше не було можливості отримати відповіді. Школа повноцінно готує публічної активності, та допомагає зробити ваш проект біль правильним та цікавим для інвесторів. Стартап отримав ангельські інвестиції від Олександра Ремінного - який на весняно-літній школі був інвестором, ментором та членом журі. Не втрачайте своєї можливості і ви)
Наталя Ларікова
Стартап: Liveness detection
учасниця набору #12
Проходила школу влітку 2022. Получила великий поштовх у розвитку свого продукту. Ментори дуже прискіпливо давали зворотній зв'язок, що дійсно допомогло швидко покращувати продукт. Також мені це дало поштовх зареєструватися в європейських та американських старт-ап акселераціях. Школа дозволила побачити свої власні гепи, саме як фаундера і знайти людину, як їх закрила. Також я нашла в школі клієнта і можливо партнера, тому всім рекомендую.
Микола Босий
Стартап: Visionary
учасник набору #12
Брав участь у навчанні 2022 року. Сама програма має добре поставлені теми. Участь беруть різні стартапи на різних етапах (тільки ідея або вже є MVP, клієнти), що дає можливість ділитись досвідом. Добре підібрані ментори. Програма більше підходить для початкового рівня, дозволяє отримати необхідні навички та протестувати свою ідею і команду, а також отримати зворотній зв'язок і можливість залучити базові інвестиції. Дякую Івану та Владу, а також усім менторам за організацію процесу.
Владислав Голяков
Стартап: G-LITE
учасник набору #12
Проходив навчання весна-літо 2022. Дуже круто, що навіть в умовах військового часу, ментори максимально стараються прокачувати рух стартапів у нашій країні. Все Дуже сподобалося, хоч наш стартап і виявився нежиттєздатним, це ми змогли вияснити саме тут у Startup school. Дуже дякуємо Івану і Владу за гарно структуровану подачу матеріалу та відмінну модерацію.
Іван Ільченко
Стартап: Facing
учасник набору #12
Проходив программу весна-літо 2022. За цей час суттєво змінилися погляди на те, як потрібно розвивати продукт. Дуже сподобалась рекомендована література, кількість розглянутих тем та цікаві ментори з успішним досвідом. Як мінімум із-за них слід взяти участь у програмі.

Відеоблог

Startup School by Startup Depot

Startup School University Edition. Vol.1

Startup School University Edition. Vol.2

Партнери

Launch your own startup!

+38 (063) 874 80 25