+38 (063) 874 80 25

Успішні кейси від успішних людей, які багато чого взяли від  читання на дозвіллі. 

Всесвітньо відомий підприємець, засновник та СЕО таких компаній як Tesla та Space X Елон Маск під час свого дитинства у Південній Африці читав по дві книжки за день. У своїх численних інтерв’ю, зокрема для стартап-інкубатора Y-combinator, він наголошував, що джерелом натхнення для нього були твори Айзека Азімова та Толкіна.

У житті стартапера, підприємця чи фрілансера мало часу на читання, але ті, хто мають великі амбції та бажають досягти успіхів знаходять кілька годин на тиждень, щоб отримати досвід, який можна застосувати на практиці.

Ми підібрали для вас 5 книжкових-бестселлерів року, аби до Різдва ви могли надолужити кожен непрочитаний рядок. На жаль, більшість цих книг немає в українському перекладі, але думки геніїв вартує читати в оригіналі або слухати під час ранкової пробіжки.

 

Білл Ґрін “All in”

 

У цій книзі серійний підприємець розповідає про 101 життєвий урок бізнесу, який необхідно засвоїти кожному, хто має амбіції до створення багатомільйонної компанії. За свою сорокарічну кар’єру підприємця Білл вивів у лідери індустрії свою дистрибуційну компанію Wilmar Industries, яка починала мізерним гравцем на ринку, а за кілька років дійшла до оцінки у 630 мільйонів доларів та більше ніж 2000 працівників. А він був 25-річним СЕО.

“All In” – це книга про життєві кейси, які допоможуть вам сформувати підприємницький характер та дух, пояснить, як максимізувати ваш потенціал  у роботі та повсякденному житті, дасть зрозуміти, що рушіями успіху не є освіта у Стенфорді чи Гарварді, а постійна щоденна праця над собою.

Придбати книгу можна тут

 

Джон Голл “Top of Mind”

Ця книга для підприємців, які уже не перший рік на ринку і активно масштабують свій бізнес. СЕО Influence & Co. розповідає, як завжди залишатись “на одній хвилі” зі своїми споживачами чи користувачами і не відриватись від них та їхніх потреб. Фактично, це книга є дорожню картою того, як він вибудував свою компанії.

“Top of Mind” це добірка різноманітних тактик та інструментів, інсайтів того, як змінюється думка споживача впродовж років та відслідковування цих змін впродовж останніх кількох років.

Ця книга розкриває секрети вибудови бренду, який запам’ятовується серед користувачів, а також дає набір діджитал інструментів, які заохочують споживачів користуватись вашим продуктом, фоловити його та цінувати. Щонайважливіше, у цій книзі розкриті секрети того, як мотивувати ваших працівників і вибудовувати у них віру в бренд.

Придбати книгу можна тут.

 

Тімоті Феррісс “Tools of Titans’’

 

Як стартапер, підприємець чи фрілансер ви часто ставили собі запитання “Яким має бути мій стиль життя, якщо я хочу стати всесвітньо відомим і заснувати величезну корпорацію?”.

Незважаючи на те, що книга була написана і видана шість років тому, у 2016 вона стала світовим бестселером і продовжує впевнено тримати лідерство і цьогоріч. В “Інструментах титанів” серійний підприємець, інвестор Фейсбуку, Твіттеру, Уберу та багатьох інших компаній, розповідає як починати свій ранок, планувати день, тиждень, місяць, рік та усе життя, як працювати з власним тілом та розумом, а також кілька порад з планування ваших фінансів.

Важливо, що вам не потрібно читати цю книгу від краю до краю. Відкрийте зміст, оберіть розділ, який вам цікавий для вдосконалення і лупайте сю скалу.

Придбати книгу можна тут.

 

Джеф Босс “Managing the Mental Game’’

 

 

Ця книга точно завоює вашу увагу з першої сторінки, адже розповідає про керування власним розумом, обороною від паніки, депресії та стресів, які дуже часто стоять на шляху кожного підприємця чи стартапера, які ризикують чи не кожного дня.

Джеф Босс тринадцять років служив морським піхотинцем. Під час спецоперацій він витримував психологічні навантаження, які важко уявити чи витерпіти. Зараз він професійний тренер для керівників компаній та команд. Джеф навчає їх отримувати та витримувати моральні навантаження, які можуть сколихнути чи зламати їх.

Ця книга  – це добірка із 23 психологічних вправ, які вчать як керувати стресом, як боротись із невизначеністю та як уникати моральних пасток. Після прочитання “Managing the Mental Game’’ у вас мало що зміниться одразу. Але автор просить вас зачекати, адже ви довго не відчуєте, що таке стрес, тому вам важко буде одразу зрозуміти вплив цієї книги на ваше життя.

Придбати книгу можна тут

 

Тонні Роббінс “Unshakeable’’

 

У світі криптовалют, блокчейнів, фінансових звітів, аудитів, податків та ФОПів часто бракує людей, які дали б вам прості роз’яснення “як це працює та з чим це їсти”. Тонні Роббінс зробив усе, щоб у 2017 ви таки отримали простий, зрозумілий та дієвий нотатник з фінансовими порадами.

У цій книзі зібрані поради від “найкращих фінансистів планети”, які розказують вам, як впорядковувати ваші персональні та корпоративні фінанси. Зважаючи, що стартапери, підприємці та фрілансери, є також і власними бухгалтерами, то для них це must read.

За свої 39 років професійного досвіду, Тонні коучив кількадесят мільйонів людей з понад ста країн, кількадесят СЕО з Fortune 500, професійних атлетів та зірок шоу-бізнесу.

“Unshakeable” розповість вам, як підготувати фінансовий план, який дасть вам повну фінансову свободу, як забезпечити свою пенсію з “повною кишенею” та як швидко отримувати додатковий прибуток правильно працюючи з податками.

Придбати фінансовий must read року можна тут

А більше найкращих книжок для підприємців можна прочитати у Коворкінгу та бізнес-інкубаторі Стартап Депо вже сьогодні або замовивши собі годинку за телефоном +38 (096) 832 44 60 .

+38 (063) 874 80 25