+38 (063) 874 80 25

Навчальні програми від Startup Depot, LITS, Logos та Softserve

На початку 2019 мабуть кожен встиг скласти свої плани на рік , а велику частину цього списку точно зайняло навчання. Ми підібрали для вас 5 найкращих айтішних навчальних програм як для “войти в айтишников”, так і для більш досвідчених спеціалістів.

 

Digital Marketing School від Startup Depot

Дата: 13 березня 2019

Локація: бізнес-інкубатор Startup Depot, вул. Весняна 4

Тривалість: два місяці

Вартість: від 2500 гривень до 13 000 гривень

Про курс: програма з діджитал-маркетингу створена цільово під потреби ІТ-бізнесу – аутсорс та продуктового. Цьогоріч набирається четвертий набір на програму, успішно вже завершились перші два у 2017 та третій – восени 2018.

Програма курсу складено спільно з представниками ІТ-індустрії, тому вона цільово охоплює основні вимоги для потенційного діджитал-маркетолога. Минулоріч програма включала сім модулів, зокрема про: маркетингову стратегію, контент-маркетинг, рекламу у Фейсбуці, імейл-маркетинг, SEO, SMM, PPC, аналітику і багато іншого. Організатори з кожним набором працюють над доповненням та оновленням контенту для студентів, тож на кожному наборі можна очікувати щось нове.

Основні акценти: діджитал стратегія у контексті конкретних цілей бізнесу, аналітика та data driven маркетинг, інструменти та механіки реалізації маркетингової стратегії у цифрі.

Викладачі: Маріанна Сміян, Marketing Director в Daxx, Олена Смірнова, Head of Channels в MOYO.ua, Христина Потоцька, Growth Product Manager в Retarget App, Денис Ткаліч, Product Manager в Restream, Орися Хім`як, PR & Communication Manager в Allset та інші. Також радимо переглянути лекторів на сайті програми, адже розділ з викладачами постійно оновлюється новими спікерами.

Ціни: існує формат модулю та повного курсу. Модуль вартує 2500 гривень. Ви можете записатись на один модульний напрямок, який вам цікавий, а не записуватись на увесь курс, якщо решта тем для вас не валідні.

 

Product School

Дата: 1 квітня 2019

Локація: бізнес-інкубатор Startup Depot, вул. Весняна 4

Тривалість: два місяці

Вартість: від 2500 гривень до 15 000 гривень

Про курс:  це перша школа у Львові для продакт менеджерів – початківців.

З активною появою технологічних продуктів, ринок все більше потребує професіоналів, що якісно та всебічно зможуть розвивати продукт та розуміти свого користувача.

Школа створена з метою дати старт у розвитку кар‘єри продакт менеджера та допомогти на практичних кейсах пропрацювати всі аспекти, що пов’язані з життєвим циклом продукту, аналізом ринку та конкурентів, Customer Development, метриками продакт менеджера, розумінням технологічної частини та продуктового дизайну.

Основні акценти: в основі школи лежить розвиток компетенцій продакт менеджера, що зможе всебічно розвивати технологічний продукт, правильно ставити процеси в команді, розуміти потреби користувачів та проводити глибинні інтерв’ю. Також, особлива увага буде приділена метрикам і типам фреймворків та правильній пріоритезації в продукті.

Викладачі: Павло Педенко (Co-Founder at Raply, ex-Product Manager at MacPaw); Маркіян Мацех (Product Manager at Vimeo); Павло Кузнєцов (Product Manager at Zalando); Ігор Соколов ( Product Manager at Grammarly); Олег Свірський (Product Manager at Matic Insurance Services); Андрій Кароль ( Product Manager at EduNav); Оксана Крикун (Product Manager at SoftServe, Co-Founder at Speak2Me); Павло Сахацький (Product Marketing Manager at Readdle); Остап Андрусів (Product Manager at GetSocial); Богдан Гнатковський (CEO and Co-Founder at Propertymate)

Ціни: є можливість взяти участь в окремих модулях за бажанням учасників та в цілому курсі загалом. Вартість окремого модуля становить 2500 гривень. Таким чином, учасники мають можливість записатися на окремі модульні напрямки, якщо існує така потреба.

 

LITS. PM Exellence

Дата:  курс розпочався 22.01.2019

Локація: LITS, вулиця Академіка Сахарова 37, Львів

Тривалість: 1,5 місяці

Вартість: 11700 гривень

Про курс: курс відбувається в рамках PM School LITS. Жоден з вищих навчальних закладів не готує фахівців з управління проектами, а вищі школи менеджменту, такі як МБА чи РМІ потребують значного управлінського досвіду. Курс складається з 11-ти занять, його структуровано у відповідності до The PMI Talent Triangle™, а саме поділено на 3 модулі: Technical Management, Leadership, Business Management.

Курс розрахований на 1,5 місяці із заняттями двічі на тиждень.

Основні акценти: це програма по розвитку управлінських та лідерських навиків для спеціалістів, що працюють в ІТ-галузі.

Викладачі: Денис Прилуцький, автор та викладач курсу “PM Excellence” в PM School, викладач курсу “Business development” в BDA School

Аудиторія: проектні менеджери, технічний спеціаліст, який розглядає перспективу кар’єрного розвитку в управлінні, технічний спеціаліст, який не планує переходити в управління, а бачить своє професійне майбутнє інженером чи архітектором високого рівня, керівник компанії чи структурного підрозділу, який відповідає за загальний результат.

Ціни: 11 700 гривень.

 

Logos IT-Academy. Курс JAVASCRIPT

Дата:  курс розпочався 28 січня 2019

Локація: вул. Івана Франка 61

Тривалість: 24 заняття

Вартість: від 6500 гривень до 20 000 гривень

Про курс: основи створення інтерактивних веб-сторінок за допомогою мови JavaScript і об’єктно-орієнтованого програмування. Використання фреймворку JQuery і JQuery UI дозволить легко і елегантно організувати логіку роботи веб-додатків будь-якої складності на стороні клієнта.

Тривалість одного заняття 90 хвилин. Загальна кількість академічних годин – 48. У програмі: Що таке JavaScript, JQuery UI, Загальні поняття ООП. Курс для початківців. Загальна кількість занять 24, тричі на тиждень. Є можливість створення індивідуальної програми під учасника курсу, а в кінці видається сертифікат, який засвідчує проходження курсу та отриманих навиків.

Основні акценти: основний акцент в курсі зроблений на практичних завданнях, що дозволяє краще засвоїти матеріал і закріпити отримані знання.

Викладачі: Оксана Кузьмич, JavaScript Developer at EPAM, Яромир Яремко, Java Web Developer at Freelance, Микита Палецьких, Lecturer of Computer Science at Logos IT-Academy

Аудиторія: 1+ рік досвіду, студенти, “войти в ІТ”

Ціни: розрізняється відносно групового та індивідуального заняття. Якщо приходить декілька осіб на груповий курс, то вартість 6 500 гривень з особи. Якщо індивідуальний – 20 000 гривень.

 

Softserve. Arts and Crafts of Business Analysis

Дата: дати наступних наборів будуть оголошені незабаром

Локація: вулиця Садова 2Д, Львів (в 2019 курс стартує також в Києві та Дніпрі)

Тривалість: 2 місяці (5 модулів x 2 дні x 8 годин = 80 годин)

Вартість: 25 000 гривень

Про курс: Business Analysis Office компанії SoftServe намагається тримати руку на пульсі світових трендів бізнес аналізу. Цей курс є результатом проведеного дослідження потреб в аналізі на глобальному ринку та існуючих знань та навичок бізнес аналітиків в Україні.

Ви отримаєте практичний досвід у цій галузі знань та опануєте техніки BA. Замість концентрації лише на управлінні вимогами, ви спробуєте розширити методи та відкриєте нові аспекти бізнес-аналізу.

Основні акценти: Курс є акредитованим IIBA. Разом з сертифікатом курсу Arts and Crafts of Business Analysis ви отримаєте 40 PDU/CDU таких необхідних для отримання сертифікацій ECBA, CCBA та CBAP від IIBA.

Викладачі: Натi Назар, Director of Business Analysis Office в SoftServe, Ірина Крючкова, Associate Director, BAO Services в Softserve,  Зеновій Верес, Solution Architect в SoftServe Надія Труб, Associate Director в SoftServe, Оксана Крикун, Product Management Office Leader в SoftServe.

Аудиторія: півтори року роботи в ІТ-індустрії плюс щонайменше півроку роботи бізнес-аналітиком, рівень англійської В1+, адже навчальні матеріали і практичні завдання англійською.
Ціни: вартість двомісячного курсу складає 25 000 гривень

+38 (063) 874 80 25