Адреси, ціни, рекомендації, переваги, фото
Львів потрапив на 63 місце найкращих та найзручніших місць світу, а також вийшов на першу сходинку серед міст України для роботи як компанії так і фрілансера згідно з виданням Nomadlist. Ви Загалом європейських міст у топ-60 списку менше третини.
Ми зібрали для вас п’ять найкращих коворкінгів Львова.
IHUB – забезпечує стартапи необхідною освітою та навичками, менторською підтримкою, допомогою у залученні інвестицій та якісною інфраструктурою, щоб команди змогли сфокусуватися на створенні власного бізнесу і мали все необхідне для досягнення успіху. iHUB підтримується МЗС Королівства Норвегія, оператором проекту iHUB є некомерційна організація «Сід Форум».
Переваги: близькість до центру міста та основних транспортних розв’язок (залізничний вокзал та центральний автовокзал у 20 хвилинах пішки), щотижневі івенти (про стартапи, управлінський сегмент в ІТ, UI/UX дизайн, профільні мітапи, зокрема Pivorak, безкоштовна юридична підтримка для ІТ від Axon Partners, стабільний швидкісний інтернет.
Недоліки: велика навантаженість, важко знайти вільне місце, помірна висока ціна через розташування у районі центру.
ITEA Hub – це місце для роботи, навчання, а також спілкування. Тут ви знайдете неймовірну кількість ідей для натхнення та реалізації свого потенціалу. ITEA HUB відкриває двері для продуктивного коворкінгу та проведення навчально-пізнавальних заходів: майстер-класів, воркшопів, лекторіїв на IT та бізнес-тематики.
Переваги: власні навчальні курси IT Education із особливими умовами для резидентів, ергономічні меблі, постійник потік івентів, зокрема Fuckup Nights, 2 безкоштовних заходи на місяць, можливість безкоштовно привести гостя раз на тиждень, 20 сторінок друку на день, близько до аеропорту та вокзалу (до 20 хвилин автівкою чи громадським транспортом).
Недоліки: розташування – віддаленість від центру, пішки близько години, транспортне сполучення не безпосередньо біля коворкінгу, аби їхати в сторону центру чи у віддалені спальні райони потрібно йти пішки 15 хвилин до зупинки, помірно висока вартість, зважаючи на локацію, висока вартість відвідування додаткових подій.
COMMUNA – простір де “усе включено”. Коворкінг має встановлені стаціонарні комп’ютери та високошвидкісний інтернет як провідний, так і безпровідний. Також є безліч “плюшок” для відпочинку як настільні ігри, відеоігри, напої та інше.
Переваги – дві локації, надзвичайно низькі ціни для роботи, особливо недовготривалої, провідний інтернет, багато магазинів поруч та велика кількість транспорту для доїзду.
Недоліки – нецілодобовий робочий графік однієї з локацій, немає можливості оренди приватної кімнати, відносно далеко від центру.
Platforma – це простір для роботи, ідей і творчості, де поєднання комфорту і дизайну перетворюється на ідеальну робочу атмосферу. Коворкінг пропонує послуги, що допомагають бізнесу розвиватися швидше та створює співтовариство успішних людей.
Переваги: коворкінг знаходиться у новій будівлі з сучасним інтер’єром, декількома закладами харчування та банком. Поблизу є також супермаркет та автобусні зупинки. Коворкінг має велику площу, багато відділених кімнат, конференц-зал, 2 великі кухні, літню терасу та ігрову зону.
Недоліки: досить далеко від центру міста (понад годину пішки), розташування біля дороги з постійним трафіком та поблизу житлового масиву.
Територія Коворкінг – відкритий простір для роботи, зустрічей та цікавих подій у Львові. Тут є все для комфортної роботи – доступ в інтернет, умови для семінарів, конференцій, воркшопів, всі технічні засоби, можливість перекусити чи повноцінно поїсти та поспілкуватись з людьми, які працюють в суміжних напрямках. Ти можеш проводити час з друзями, самостiйно працювати або орендувати приміщення для власного заходу.
Переваги: коворкінг має стильний сучасний інтер’єр, авто/вело-паркінг. Зручна транспортна розв’язка, поблизу є також супермаркет та автобусні зупинки. Є лаунж-зона, великий лекторій, кімната переговорів та скайп-рум.
Недоліки: досить далеко від центру міста (понад годину пішки), немає можливості орендувати закріплене місце чи кімнату для маленької компанії.
Startup Depot – унікальне поєднання коворкінгу та бізнес-інкубатора, який ставить собі за мету поєднання людей різних індустрій та стартап-спільноти задля синергії у нові ідеї та проекти. Основне завдання як інкубатора – вибудова екосистеми продуктовиків та промоція міста як технологічного хабу.
Переваги: єдиний коворкінг та бізнес-інкубатор, який є співорганізатором найбільшої технологічної конференції у Східній Європі IT Arena на понад дві тисячі учасників, куратор стартап-трек, куди входить стартап-алея, стартап-стейдж, а також стартап-компетишин призовий фонд якого в 2019 році досягнув 100 000$.
Щонайцікавіше, Стартап Депо організовує власні навчальні програми з продакт менеджменту, діджитал маркетингу та безкоштовну стартап школу для стартаперів-початківців та майбутніх IT-підприємців. Ці курси, зокрема, розраховані і на резиденітв коворкінгу, аби ті могли поглибити свої вміння у цих сферах.
Product School – практичний курс, який навчить вас створювати ІТ-продукти, що вирішують проблеми клієнтів; роботу у команді; процеси розробки та запуску продукту на ринок.
Аудиторія проекту – засновники стартапів, продуктові менеджери з дсовідом досвідом роботи від одного року, керівники біз-, тех-, дизайн відділів.
DMS – школа діджитал маркетингу для спеціалістів з ІТ-індустрії. Програма розрахована на вивчення та формування маркетингової стратегії, роботи з аналітикою та роботу з відповідними інструментами.
Аудиторія проекту – маркетологи з продуктових чи аутсорс ІТ-компаній, фаундери чи СЕО стартапів. Досвід від одного року.
Startup School University Edition – двомісячна безкоштовна програма для стартаперів-початківців. Протягом школи всі учасники зможуть працювати над своїми стартапами та пройти усі епапи навчання разом з лекторами з різних сфер та сформувати свою бізнес-модель.
Недоліки: далеко відносно центру (20 хвилин пішки), довго доїжджати з вокзалу чи аеропорту (від 30 хвилин автівкою).
Обирай місце для роботи максимально правильно, адже від нього залежить твоя продуктивність.