+38 (063) 874 80 25

Їх слухають в машині, по дорозі на роботу, під час сніданку, в спортзалі, в душі та перед сном. 

Подкасти – це один з найпопулярніших в 2020 році спосіб самоосвіти або відпочинку. 

А ось і нова платформа подкастингу для людей, які цікавляться аудіоконтентом, заснована українцем Віктором Павлучинським – Elision, яка виступає як агрегатор контенту і слухачам надає необмежений доступ до всіх подкастів, які є на просторах інтернету, подкастерам дозволяє публікувати контент та монетизувати його.

В архіві платформи налічується вже більше 30 мільйонів епізодів подкастів.

Звісно, серед 30 мільйонів очі розбігаються. Ми старанно полювали за найцікавішими, і сьогодні розкажемо про наш ТОР-9.

У цьому навчальному та розважальному подкасті письменники Майкл Гоббс та Сара Маршалл переглядають великі ретро-медіа-історії, про які ви гадали, що знаєте. І те, що вони виявляють, повністю руйнує наш розум. Вони абсолютно по-новому висвітлюють такі теми, як судовий розгляд щодо О. Джей Сімпсон чи катастрофа Челленджера.

Ведучі Ліз Долан та Ріко Гальяно вирішують, як боротися з вигоранням в професійному руслі. Допомагають шукати баланс між робочим та особистим життям, в супроводі дотепних жартів. Якщо ви відчуєте, що втомились і потрібна гармонія – цей подкаст для вас.

Думаєте, у всіх успішних людей завжди все вдавалось, а ви просто невдаха? Нехай цей освіжаючий подкаст змінить вашу думку. Журналістка Елізабет День спілкується з героями, успішними зараз(!), про моменти, коли вони падали, і про те, як вони знову вставали. Тільки чесні, відверті історії, які можуть підняти і вас.

Цей розмовний подкаст дозволяє відчувати себе так, наче ти балакаєш з тими друзями, з якими можеш говорили про що завгодно. Анна Фрідман та Амінатоу Соу і їх товариші ​​справді обговорюють майже все. Життєво, просто, доступно. Ідеальний подкаст для прослуховання під час хатніх справ або подорожей.

Іноді суперечки між друзями чи партнерами потребують неупередженого модератора, і саме тут з’являється суддя Джон Ходжман. Гості подкасту діляться давніми суперечками та негараздами, наводять свої аргументи, а селебреті та комік Джон Ходжман вирішує питання безпосередньо в подкасті.

Якщо вам подобається проста і цікава освіта, у Radiolab є те, що ви шукаєте. Цей навчальний подкаст досліджує проблеми, події та суспільство і захоплює. “Як я раніше про це не думав?” – наша внутрішня назва цього подкасту.

Медитативний подкаст Криста Тіппетт – це про те, як відчувати затишок чи почути свою підсвідомість.Подкаст піднімає питання про те, що насправді означає людство. У заспокійливому форматі, запрошує вас взяти  чашку чаю та влаштовуватися зручніше.

Назва говорить сама за себе. Цей популярний подкаст піднімає теми, на які зазвичай суспільство накладає табу, ті теми які вам, можливо, вам некомфортно обговорювати навіть з рідними. За допомогою цього подкасту ви можете обговорювати те, про що раніше ні з ким не говорили.

Як випливає з назви, цей кумедний подкаст занурюється у найбільші страхи людей – від великих до малих. Такі речі, як смерть вашої собаки, мораль, глибока вода або прохання людей, яких ви любите. Цей подкаст може не тільки говорити про страхи, а навіть засмутити вас, але усвідомлення проблеми – це перший крок на шляху до її вирішення.

Сподіваємось, що страх вільного часу більше не буде вас переслідувати. 

Зберігайте підбірку і проводьте час корисно та ефективно.

+38 (063) 874 80 25