+38 (096) 832 44 60

Паоло Ренато Хідальґо – засновник і розробник унікального стартапу, який намагаєтьcя замінити для студентів звичайний work and travel в США на навчання та професійний розвиток у одній із найбільш спортивно розвинутих країн світу.

Двадцятирічний перуанець вже встиг помандрувати і пожити у кількох країнах, а зараз навчається в університеті Львівська Політехніка. Багато його знайомих з далекого Перу в останні роки переїхали жити у штати за програмами стипендій для спортсменів.

Таку ж систему він хоче започаткувати у Львові і не бачить для цього жодних перепон. Він займається розробкою веб-ресурсу свого продукту і паралельно веде перемовини з юристами, які допомагають йому зрозуміти, як імплементувати стипендіальну систему університетів США з львівськими вузами.

«Я вважаю, що це найкраща перспектива для українських спортсменів, адже тут у них не надто велике майбутнє. А у США вони можуть отримати безцінний досвід, який згодом реалізовуватимуть в Україні», – пояснює ідею свого продукту Паоло.

Спортивні стипендії орієнтовані на студентів профільних спеціальностей, зокрема легка та важка атлетики, плавання та рукопашний бій. Найважчою частиною проекту є пакет документів, які необхідно подати для отримання стипендії. Зокрема доведеться пройти кілька тестів на знання мови, а також медичних та фізичних тестів.

«Проект дуже перспективний. Проте мене тривожить частина з документацією, яка може як запороти проект так і зробити його супер-легким у реалізації. Зараз Паоло необхідно знайти юристів, які працювали з подібними випадками і дадуть йому правильні поради», – розповідає проектний менеджер бізнес-інкубатору Стартап Депо Роман Зварич.

Як би не було, Паоло Ренато найближчі кілька років залишатиметься в Уркаїні і продовжить роботу над Спортивними стипендіями і, можливо, уже наступного року декілкьа представнкиів українських вишів поїдуть підкорювати Америку.

Нагадуємо, що програма студентської школи для стартапів існує завдяки підтримці Інституту розвитку міст з Кракова, Польського МЗС та організації Польська допомога.
В Startup Depot є спортивний простір, спробуйте сьогодні

+38 (096) 832 44 60