+38 (063) 874 80 25

В той час, коли увесь світ перейшов в ремоут, самоосвіта набирає неабиякої популярності. Оскільки вивільнився час на дорогу на роботу/з роботи, а у когось з’явилось більше вихідних, – дуже актуальним стало приділяти вільний час для навчання та підвищення кваліфікації чи навіть здобуттю нових професій. А якщо зростає попит, то росте й пропозиція. Більшість шкіл чи курсів, які проводились офлайн – перемістили свій вектор роботи в онлайн.

Це означає, що можливості для студентів зростають. Водночас зростає і складність прийняття правильного рішення: який онлайн-курс краще обрати для себе?

Під час запуску Product School та Product Marketing School в онлайн режимі ми детально дослідили та проаналізували ринок. 

Тож ловіть 5 порад, на що слід звернути особливу увагу при виборі онлайн-курсу:


1. Запис трансляції та доступ до навчальних матеріалів 24/7. Навчання з дому передбачає, що в будь-який момент тебе модуть потривожити побутові проблеми та відволікти від поточних завдань. Чи якщо ти працюєш з дому і твій вільний час не співпадає з розкладом лекцій. Запис відеотрасляцій буде корисним і в тому випадку, якщо ти бажаєш закріпити пройдений матеріал. Цим самим надає перевагу онлайн-курсам над навчанням в аудиторіях.

2.Онлайн-підтримка, зворотній зв’язок. При виборі курсу слід звернути увагу, як відбувається перевірка пройденого матеріалу, чи є викладачі в доступі для тебе протягом курсу. Плюсом буде, якщо під-час курсу ви з іншими студентами та викладачами маєте спільний чат, де можна спілкуватись неформально, знайомитись та створювати професійне ком’юніті та обмінюватись інформацією.

3. Детальна програма. Програма може бути доступною на сайті чи в соцмережах. Але якщо ви не знайшли – сміливо звертайтесь до куратора, щоб отримати детальну програму. Окрім опису тем та викладачів на курсі – програма повинна пояснювати його цілі та очікувані результати, рівень складності та обов’язкові матеріали, якими повинен володіти студент перед початком курсу. 

4. Розмір групи. Менший розмір класу – сприяє підвищенню індивідуальної уваги та особистого фідбеку від викладачів. Можна сподіватись, що в групах з меншою кількістю студентів відповіді та оцінки знань будуть надаватись вчасно. Оптимальною кількістю студентів в групі можна вважати 10-15 людей.

5. Практичні завдання. Як добре б ти не знав теорію та правила дорожнього, а без практики водіння хорошим водієм не станеш. І так у будь-якій професії. По-друге, якщо ж ти берешся за вивчення нової професії, то тільки саме на практиці можна зрозуміти найкраще, чи підходить вона тобі. Не забудьте впевнитись, що ваші результати будуть оцінені та прокоментовані викладачами.

Онлайн-освіта – це дуже зручний та корисний інструмент саморозвитку людини в 21 столітті. Та будьте уважними при виборі правильного курсу, щоб не витрачати час та кошти даремно.

+38 (063) 874 80 25