+38 (096) 832 44 60

У Львові стартує унікальна в Україні студентська стартап школа організована Львівським центром Інновацій та організацією Польська Допомога.

Вже завтра у Львові стартуватиме проект, який має за мету вибудувати екосистему стартапів міста, створити кільканадцять нових продуктів, об’єднати 400 студентів, два університети та 8 підприємців на два місяці щотижневого навчання.

Минулого року школу пройшли понад 300 студентів, які створили двадцять проектів, які живуть досі. Минулорічний проект-переможець львів’янки Ярини Геречко став її постійною і досить прибутковою роботою. Дівчина створила власні курси акторської майстерності, які є популярністю серед містян.

На цьогорічну школу є вже більше двохсот реєстрацій. Перша з восьми лекцій стартуватиме завтра. Лектором буде успішний львівський підприємець, засновник компанії Brainify, двадцяти дворічний Богдан Гнатковський. Він розповідатиме студентам наскільки важливо правильно сформувати ідею вашого стартапу.

Навчальна програма проходитиме у двох університетах ЛНУ ім. Івана Франка та Національному університеті Львівська політехніка. Щосереди студенти навчатимуться та виконуватимуть домашні завдання від лекторів, готуватимуть презентації своїх проектів, найкращі з яких отримають фінансування на подальший розвиток свого продукту.

На студентів чекає вісім лекцій, зокрема: інвестиції, про які розповідатиме засновник стартапу Preenster Павло Кузнєцов, який підняв близько 500 тисяч доларів, маркетинг, про який розповідатиме маркетолог компанії з Сан-Франциску, Stanfy, Богдан Янатьєв, а бізнес-аналітик компанії ЕЛЕКС Оксана Крикун розповідати про те, як правильно створювати власну бізнес-модель та багато інших.

Участь у стартап школі для студентів безкоштовна за умов попередньої реєстрації. Програма існує завдяки підтримці Інституту розвитку міст з Кракова, Польського МЗС та організації Польська допомога.

Ідеї краще реалізовувати в коворкінгу Startup Depot забронюйте робоче місце

+38 (096) 832 44 60