+38 (063) 874 80 25

Львівський стартап YouTeam нещодавно увійшов до відомого акселератора Y Combinator. Команда отримає $ 120 000 інвестицій і переїде в каліфорнійське Маунтін-В’ю. Засновник компанії Юрій Рифяк  – один з постійних менторів Startup School University Edition.

«Попадання в Y Combinator – це, напевно, краще, що  може статися зі стартапом на початковій стадії», – вважають в команді, адже це не тільки гроші, а й «знак якості» для молодої компанії.

Раніше резидентами Y Combinator стали українські стартапи Petcube, Sixa, а також заснований українцем GitLab.

Youteam – це агенство повного циклу розробки ІТ-стартапів, починаючи від побудови бізнес- моделі, дизайну User Experience – до самої розробки і запуску на ринок.

Startup School University Edition – безкоштовний курс для студентів по запуску власного стартапу. Він допомагає і вчить як за 2 місяці перевірити бізнес-гіпотезу та знайти перших клієнтів. Набір на нову школу починається з 27 березня. За деталями слідкуйте на нашому сайті та сторінці у Facebook.

Проект Startup School University Edition реалізовується за підтримки Startup Depot. Lviv Business Incubator, Polish aid та IRM (Інститут розвитку міст в Кракові).

+38 (063) 874 80 25